спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92124703 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 264 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| височина | 42 mm |
| брой/разположение на дупките | 04/05 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| центриращ диаметър | 57 mm |
| тегло | 3,8 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 98200 1247 0 1 PRO |
| Дължина на опаковка | 30 cm |
| Широчина на опаковка | 28,5 cm |
| Височина на опаковка | 10 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982001247
|
|
TEXTAR 98200124701
|
|
VAUXHALL 569116
|
|
APEC braking DSK2352
|
|
ATE 24011002911
|
|
ATE 24031002911
|
|
ATE 410291
|
|
AUGROS 5290078P
|
|
BENDIX 562254B
|
|
BOSCH 0986479191
|
|
BOSCH 986479191
|
|
BREMBO 08982610
|
|
BREMBO 08982611
|
|
BREMBO 08982614
|
|
BREMBO 8982610
|
|
COMLINE ADC1133
|
|
DELPHI BG3885
32.47 €
-20%
25.97 €
|
|
FERODO DDF13131
|
|
HELLA PAGID 355110261
|
|
HELLA PAGID 355110271
|
|
HELLA PAGID 8DD355110261
|
|
HELLA PAGID 8DD355110271
|
|
JURID 562254J
|
|
JURID 562254JC
64.58 €
-20%
51.66 €
|
|
MGA D1588
|
|
MINTEX MDC1791
|
|
NATIONAL NBD1281
|
|
NK 203655
|
|
NK 313655
|
|
OPTIMAL BS7922
|
|
OPTIMAL BS7922C
|
|
PAGID 54247
|
|
PAGID 54247PRO
|
|
REMSA 678900
|
|
ROADHOUSE 678900
|
|
TEXTAR 92124700
|
|
TRW DF4344
41.34 €
-20%
33.07 €
|
|
VALEO 186855
|
|
ZIMMERMANN 430260500
|
|
ZIMMERMANN 430260520
|
|
ZIMMERMANN 430260570
|
|
ZIMMERMANN 430260572
|
|
ZIMMERMANN 430260575
|
|
OPEL 569116
|
|
OPEL 569116N
|
|
OPEL 93176548
|
| Opel COMBO фургон/комби | 65 коня | дизел |
| Opel COMBO фургон/комби | 87 коня | бензин |
| Opel COMBO фургон/комби | 75 коня | дизел |
| Opel MERIVA | 125 коня | бензин |
| Opel MERIVA | 75 коня | дизел |
| Opel MERIVA | 87 коня | бензин |
| Opel MERIVA | 100 коня | бензин |
| Opel COMBO Tour | 87 коня | бензин |
| Opel COMBO Tour | 65 коня | дизел |
| Opel COMBO Tour | 75 коня | дизел |
| Opel COMBO Tour | 90 коня | бензин |
| Opel COMBO Tour | 69 коня | дизел |
| Opel COMBO фургон/комби | 90 коня | бензин |
| Opel COMBO фургон/комби | 69 коня | дизел |
| Opel MERIVA | 105 коня | бензин |
| Opel MERIVA | 75 коня | дизел |
| Opel COMBO Tour | 75 коня | дизел |
| Opel COMBO фургон/комби | 75 коня | дизел |
| Opel COMBO фургон/комби | 94 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Opel COMBO Tour | 94 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Opel MERIVA | 69 коня | дизел |
| Opel COMBO фургон/комби | 97 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Opel COMBO Tour | 97 коня | Бензин/Метан (CNG) |
