спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92128400 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 282 mm |
| дебелина на спирачния диск | 23 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| височина | 47,3 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/09 |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| центриращ диаметър | 64,2 mm |
| тегло | 6,1 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 98200 1284 0 1 |
| Дължина на опаковка | 33 cm |
| Широчина на опаковка | 31,5 cm |
| Височина на опаковка | 12 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982001284
|
|
TEXTAR 98200128401
|
|
APEC braking DSK2204
|
|
ATE 24012301091
|
|
ATE 423109
|
|
AUGROS 5290215P
|
|
BENDIX 562457B
|
|
BLUE PRINT ADH243104
52.47 €
-20%
41.98 €
|
|
BLUE PRINT ADH24373
39.37 €
-20%
31.5 €
|
|
BLUE PRINT ADH24373C
|
|
BOSCH 0986479365
|
|
BOSCH 986479365
|
|
BREMBO 09675220
|
|
BREMBO 09675221
|
|
BREMBO 09675224
|
|
BREMBO 9675220
|
|
COMLINE ADC0544V
|
|
DELPHI BG3720
96.12 €
-20%
76.9 €
|
|
FERODO DDF14961
|
|
HELLA PAGID 355110631
|
|
HELLA PAGID 8DD355110631
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3304003
43.68 €
-20%
34.94 €
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3304045
|
|
JURID 562457J
97.27 €
-20%
77.82 €
|
|
MGA D1570
|
|
MINTEX MDC1567
|
|
NIPPARTS J3304045
70.64 €
-20%
56.51 €
|
|
NK 202626
|
|
NK 312626
|
|
OPTIMAL BS7678
|
|
PAGID 54284
|
|
REMSA 696210
|
|
ROADHOUSE 696210
|
|
sbs 202626
|
|
TEXTAR 92128403
|
|
TRW DF4486
61.36 €
-20%
49.08 €
|
|
ZIMMERMANN 280316700
|
|
ZIMMERMANN 280316720
|
|
ZIMMERMANN 280316770
|
|
ZIMMERMANN 280316772
|
|
ZIMMERMANN 280316775
|
|
HONDA 45251S7AN10
|
|
HONDA 45251SCAE00
|
|
HONDA 45251SMCN10
|
|
HONDA 45251SMCN11
|
|
HONDA 45251SNVH00
|
| Honda CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) | 90 коня | бензин |
| Honda CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) | 110 коня | бензин |
| Honda STREAM (RN) | 125 коня | бензин |
| Honda STREAM (RN) | 156 коня | бензин |
| Honda CR-V II (RD_) | 150 коня | бензин |
| Honda CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) | 160 коня | бензин |
| Honda CR-V II (RD_) | 140 коня | дизел |
