спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92130303 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 277,9 mm |
| дебелина на спирачния диск | 25 mm |
| минимална дебелина | 23 mm |
| височина | 48,5 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/05 |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| центриращ диаметър | 72 mm |
| тегло | 7,1 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 98200 1303 0 1 PRO |
| Дължина на опаковка | 33 cm |
| Широчина на опаковка | 31,5 cm |
| Височина на опаковка | 12 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982001303
|
|
TEXTAR 98200130301
|
|
A.B.S. 17706
64.18 €
-20%
51.34 €
|
|
A.B.S. 17706S
|
|
APEC braking DSK2200
|
|
ATE 24012202471
|
|
ATE 24012501651
|
|
ATE 425165
|
|
AUGROS 5290235P
|
|
BLUE PRINT ADM543114
49.83 €
-20%
39.87 €
|
|
BLUE PRINT ADM54381
40.71 €
-20%
32.57 €
|
|
BOSCH 0986479179
|
|
BOSCH 0986479438
|
|
BOSCH 986479179
|
|
BREMBO 09946421
|
|
BREMBO 09946424
|
|
BREMBO 9946424
|
|
CAR 1421222
|
|
CAR HPD1222
|
|
COMLINE ADC0446V
51.64 €
-20%
41.31 €
|
|
DELPHI BG3927
96.63 €
-20%
77.31 €
|
|
FERODO DDF13111
|
|
FREMAX BD3272
|
|
GALFER B1G22501651
|
|
HELLA PAGID 355110871
|
|
HELLA PAGID 355110881
|
|
HELLA PAGID 8DD355110871
|
|
HELLA PAGID 8DD355110881
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3303083
61.56 €
-20%
49.25 €
|
|
LPR B2025V
60.95 €
-20%
48.76 €
|
|
MGA D1595
|
|
MINTEX MDC1691
|
|
NIPPARTS J3303083
57.22 €
-20%
45.77 €
|
|
NK 203251
48.6 €
-20%
38.88 €
|
|
OPTIMAL BS7746
|
|
PAGID 54303
|
|
PAGID 54303PRO
|
|
PILENGA V469
|
|
QUINTON HAZELL HP58977
|
|
REMSA 667110
|
|
ROADHOUSE 667110
|
|
sbs 1815203251
38.58 €
-0%
38.58 €
|
|
TEXTAR 92130300
59.68 €
-20%
47.74 €
|
|
TRISCAN 812011185
|
|
TRW DF4384
55.22 €
-20%
44.18 €
|
|
UBD UBD2914
|
|
VALEO 186872
|
|
ZIMMERMANN 150344520
|
|
ZIMMERMANN 150344550
|
|
ZIMMERMANN 370307600
|
|
ZIMMERMANN 370307620
|
|
ZIMMERMANN 370307670
|
|
ZIMMERMANN 370307672
|
|
ZIMMERMANN 370307675
|
|
MAZDA BP4Y3325XB
|
|
MAZDA BP4Y3325XC
|
|
MAZDA BP4Y3325XD
|
|
MAZDA C24Y3325XC
|
|
MAZDA C24Y3325XC9A
|
|
MAZDA C24Y3325XD
|
|
MITSUBISHI C24Y3325XB
|
| Mazda 5 (CW) | 116 коня | дизел |
| Mazda 5 (CW) | 150 коня | бензин |
| Mazda 3 седан (BL) | 116 коня | дизел |
| Mazda 3 (BL) | 116 коня | дизел |
| Mazda 5 (CW) | 144 коня | бензин |
| Mazda 3 (BK) | 80 коня | бензин |
| Mazda 3 (BK) | 105 коня | бензин |
| Mazda 3 седан (BK) | 105 коня | бензин |
| Mazda 3 седан (BK) | 109 коня | дизел |
| Mazda 3 (BK) | 109 коня | дизел |
| Mazda 3 (BK) | 84 коня | бензин |
| Mazda 5 (CR19) | 116 коня | бензин |
| Mazda 5 (CR19) | 146 коня | бензин |
| Mazda 5 (CR19) | 110 коня | дизел |
| Mazda 5 (CR19) | 143 коня | дизел |
| Mazda 3 (BL) | 105 коня | бензин |
| Mazda 3 (BL) | 150 коня | бензин |
| Mazda 3 (BL) | 109 коня | дизел |
| Mazda 3 седан (BL) | 105 коня | бензин |
| Mazda 3 седан (BL) | 151 коня | бензин |
| Mazda 3 седан (BL) | 109 коня | дизел |
| Mazda 5 (CW) | 116 коня | бензин |
| Mazda 3 (BK) | 90 коня | дизел |
