спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92130400 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 300 mm |
| дебелина на спирачния диск | 25 mm |
| минимална дебелина | 23 mm |
| височина | 48,5 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/05 |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| центриращ диаметър | 72 mm |
| тегло | 8,1 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 98200 1304 0 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982001304
|
|
TEXTAR 98200130401
|
|
APEC braking DSK2211
|
|
ATE 24012501701
|
|
ATE 425170
|
|
AUGROS 5290242P
|
|
BLUE PRINT ADM543105
|
|
BLUE PRINT ADM54382
49.83 €
-20%
39.87 €
|
|
BOSCH 0986479183
|
|
BOSCH 986479183
|
|
BREMBO 09946821
|
|
BREMBO 09946876
|
|
BREMBO 9946820
|
|
COMLINE ADC0447V
|
|
DELPHI BG3928
111.46 €
-20%
89.17 €
|
|
FERODO DDF13121
|
|
FREMAX BD3273
|
|
GALFER B1G22501701
|
|
HELLA PAGID 355110891
|
|
HELLA PAGID 8DD355110891
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3303084
60.71 €
-20%
48.57 €
|
|
JURID 562635JC
|
|
MINTEX MDC1692
|
|
MINTEX MDC1988
|
|
NIPPARTS J3303084
48.53 €
-20%
38.82 €
|
|
NK 203253
|
|
NK 313253
|
|
OPTIMAL BS7756
|
|
PAGID 54304
|
|
REMSA 667210
|
|
ROADHOUSE 667210
|
|
TEXTAR 92130403
65.96 €
-20%
52.77 €
|
|
TRW DF4385
59.82 €
-20%
47.86 €
|
|
VALEO 197365
|
|
ZIMMERMANN 370307700
|
|
ZIMMERMANN 370307720
|
|
ZIMMERMANN 370307770
|
|
ZIMMERMANN 370307772
|
|
ZIMMERMANN 370307775
|
|
MAZDA BP6Y3325XD
|
|
MAZDA BP6Y3325XE
|
|
MAZDA BP6Y3325XF
|
|
MAZDA C26Y3325XB
|
|
MAZDA C26Y3325XC
|
|
MITSUBISHI C26Y3325XA
|
| Mazda 5 (CW) | 116 коня | дизел |
| Mazda 5 (CW) | 150 коня | бензин |
| Mazda 5 (CW) | 144 коня | бензин |
| Mazda 3 (BK) | 150 коня | бензин |
| Mazda 3 седан (BK) | 150 коня | бензин |
| Mazda 5 (CR19) | 116 коня | бензин |
| Mazda 5 (CR19) | 146 коня | бензин |
| Mazda 5 (CR19) | 110 коня | дизел |
| Mazda 5 (CR19) | 143 коня | дизел |
| Mazda 3 (BK) | 143 коня | дизел |
| Mazda 3 седан (BK) | 143 коня | дизел |
| Mazda 3 (BL) | 151 коня | бензин |
| Mazda 3 (BL) | 150 коня | бензин |
| Mazda 3 (BL) | 150 коня | дизел |
| Mazda 3 (BL) | 185 коня | дизел |
| Mazda 3 седан (BL) | 150 коня | бензин |
| Mazda 3 седан (BL) | 151 коня | бензин |
| Mazda 3 седан (BL) | 150 коня | дизел |
| Mazda 3 седан (BL) | 185 коня | дизел |
| Mazda 5 (CW) | 116 коня | бензин |
