спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92176803 |
| вид на спирачния диск | външно вентилиран |
| диаметър | 269 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| височина | 54 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/05 |
| кръг на дупките | 112 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| тегло | 5,3 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 98200 1768 0 1 PRO |
| Дължина на опаковка | 33 cm |
| Широчина на опаковка | 31,5 cm |
| Височина на опаковка | 12 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982001768
|
|
TEXTAR 98200176801
|
|
APEC braking DSK2790
|
|
APEC braking DSK2793
|
|
ATE 24012202221
|
|
ATE 422222
|
|
BENDIX 562515BC
|
|
BOSCH 0986479A42
|
|
DELPHI BG4057
57.6 €
-20%
46.08 €
|
|
FERODO DDF2151C
122.71 €
-20%
98.17 €
|
|
FERODO DDF2151C1
|
|
HELLA PAGID 355115441
|
|
HELLA PAGID 355115442
|
|
HELLA PAGID 8DD355115441
|
|
HELLA PAGID 8DD355115442
|
|
JURID 562515JC
|
|
MINTEX MDC1921
|
|
NK 2047158
|
|
NK 3147158
|
|
OPTIMAL BS8778
|
|
OPTIMAL BS8778C
|
|
PAGID 54768
|
|
PAGID 54768PRO
|
|
REMSA 6136310
|
|
ROADHOUSE 6136310
|
|
TEXTAR 92176800
|
|
TEXTAR 92176805
|
|
TRW DF4352
56.75 €
-20%
45.4 €
|
|
VALEO 197089
|
|
ZIMMERMANN 100333700
|
|
ZIMMERMANN 100333720
|
|
ZIMMERMANN 100333770
|
|
ZIMMERMANN 100333772
|
|
ZIMMERMANN 100333775
|
|
AUDI 4B3615601
|
|
AUDI 4B615601
|
|
SEAT 4B3615601
|
|
SEAT 4B615601
|
|
SKODA 4B3615601
|
|
SKODA 4B615601
|
|
VW 4B3615601
|
|
VW 4B615601
|
| Audi A6 (4B2, C5) | 260 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 299 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 260 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 260 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 260 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 299 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 340 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 340 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3B3) | 193 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B6) | 193 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3B3) | 150 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT (3B3) | 130 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT (3B3) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3B3) | 170 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B6) | 150 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B6) | 130 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B6) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B6) | 170 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3B3) | 275 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B6) | 275 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3B3) | 180 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B6) | 180 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT (3B3) | 170 коня | бензин |
