спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92194103 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 249 mm |
| дебелина на спирачния диск | 9 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| височина | 73,2 mm |
| брой/разположение на дупките | 04/04 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| центриращ диаметър | 55,9 mm |
| диаметър на накрайника на оста (мм) | 30 |
| тегло | 6,1 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с датчик-пръстен за ABS |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с колесен лагер |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 98200 1941 0 1 PRO |
| Дължина на опаковка | 30 cm |
| Широчина на опаковка | 28,5 cm |
| Височина на опаковка | 10 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982001941
|
|
TEXTAR 98200194101
|
|
A.B.S. 17893C
142.17 €
-20%
113.74 €
|
|
AP 14911
|
|
AP 14911Y
|
|
APEC braking DSK2608
|
|
BENDIX 562450BC
|
|
BOSCH 0986479022
|
|
BOSCH 0986479388
|
|
BOSCH 0986479400
|
|
BOSCH 986479022
|
|
BRECO BS7694
|
|
BRECO BY7694
|
|
BREMBO 08951220
|
|
BREMBO 08951227
|
|
BREMBO 08A85817
|
|
CAR 1421346
|
|
CAR 1421347
|
|
COMLINE ADC3018
|
|
DELPHI BG9116RS
114.53 €
-20%
91.62 €
|
|
FEBI BILSTEIN 32783
115.04 €
-20%
92.03 €
|
|
FERODO DDF1695
239.08 €
-20%
191.26 €
|
|
FERODO DDF16951
|
|
FERODO DDF1696
59.68 €
-20%
47.74 €
|
|
FERODO DDF16961
|
|
fri.tech. DF1272
|
|
HELLA PAGID 355114731
|
|
HELLA PAGID 355116081
|
|
HELLA PAGID 355123301
|
|
HELLA PAGID 8DD355114731
|
|
HELLA PAGID 8DD355116081
|
|
HELLA PAGID 8DD355123301
|
|
JURID 562450J
|
|
JURID 562450JC
|
|
LPR P1011PRCA
|
|
METZGER 14911Y
|
|
MINTEX MDC2031
|
|
NK 203738
|
|
OPTIMAL 602745BS1
|
|
PAGID 54686
|
|
PAGID 54941
|
|
QUINTON HAZELL BDC5597
|
|
REMSA 6106000
|
|
ROADHOUSE 6106000
|
|
sbs 1815203738
101.3 €
-0%
101.3 €
|
|
SKF VKBD1017
|
|
SNR KF15954U
|
|
TEXTAR 92194100
|
|
TRUSTING DF1272
43.04 €
-0%
43.04 €
|
|
TRW DF6042BS
147.25 €
-20%
117.8 €
|
|
VALEO 197303
|
|
ZIMMERMANN 440312100
|
|
CITROEN 424965
|
|
CITROEN 424966
|
|
PEUGEOT 424965
|
|
PEUGEOT 424966
|
| Citroen C4 II (B7) | 120 коня | бензин |
| Citroen C4 II (B7) | 95 коня | бензин |
| Citroen C4 II (B7) | 156 коня | бензин |
| Citroen C4 II (B7) | 92 коня | дизел |
| Citroen C4 II (B7) | 112 коня | дизел |
| Citroen C4 II (B7) | 150 коня | дизел |
| Peugeot 308 (4A_, 4C_) | 109 коня | Бензин/Етанол |
| Citroen DS4 | 120 коня | бензин |
| Citroen DS4 | 156 коня | бензин |
| Citroen DS4 | 200 коня | бензин |
| Citroen DS4 | 112 коня | дизел |
| Citroen DS4 | 110 коня | дизел/електро |
| Citroen DS4 | 163 коня | дизел |
| Citroen C4 II (B7) | 120 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Peugeot 308 (4A_, 4C_) | 95 коня | бензин |
| Peugeot 308 (4A_, 4C_) | 120 коня | бензин |
| Peugeot 308 (4A_, 4C_) | 150 коня | бензин |
| Peugeot 308 (4A_, 4C_) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 308 (4A_, 4C_) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 308 (4A_, 4C_) | 136 коня | дизел |
| Peugeot 308 (4A_, 4C_) | 174 коня | бензин |
| Peugeot 308 SW | 136 коня | дизел |
| Peugeot 308 CC | 150 коня | бензин |
| Peugeot 308 CC | 140 коня | дизел |
| Peugeot 308 (4A_, 4C_) | 140 коня | бензин |
| Peugeot 308 SW | 140 коня | дизел |
| Peugeot 308 CC | 120 коня | бензин |
| Peugeot 308 CC | 112 коня | дизел |
| Peugeot 308 CC | 156 коня | бензин |
| Peugeot 308 CC | 140 коня | бензин |
| Peugeot 308 CC | 136 коня | дизел |
| Peugeot 308 CC | 163 коня | дизел |
| Peugeot 308 SW | 98 коня | бензин |
| Peugeot 308 SW | 163 коня | дизел |
| Peugeot 308 (4A_, 4C_) | 98 коня | бензин |
| Peugeot 308 (4A_, 4C_) | 156 коня | бензин |
| Peugeot 308 (4A_, 4C_) | 92 коня | дизел |
| Peugeot 308 (4A_, 4C_) | 112 коня | дизел |
| Peugeot 308 (4A_, 4C_) | 140 коня | дизел |
| Citroen DS4 | 163 коня | бензин |
| Peugeot 308 SW | 150 коня | дизел |
| Peugeot 308 (4A_, 4C_) | 163 коня | дизел |
| Citroen C4 II (B7) | 114 коня | дизел |
| Citroen DS4 | 114 коня | дизел |
| Peugeot 308 CC | 114 коня | дизел |
| Peugeot 308 (4A_, 4C_) | 114 коня | дизел |
| Citroen DS4 | 92 коня | дизел |
| Citroen DS4 | 120 коня | дизел |
| Citroen DS4 | 180 коня | дизел |
| Citroen C4 II (B7) | 120 коня | дизел |
| Citroen C4 II (B7) | 99 коня | дизел |
| Citroen C4 II (B7) | 110 коня | бензин |
| Citroen DS4 | 210 коня | бензин |
| Peugeot 308 (4A_, 4C_) | 140 коня | Бензин/Етанол |
| Peugeot 308 CC | 140 коня | бензин |
