спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92206610 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 335 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20,4 mm |
| височина | 48 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/10 |
| кръг на дупките | 112 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| тегло | 5,6 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| преработка | високовъглеродна |
| технически информационен номер | 98200 2066 0 1 OE |
| номер на артикул в чифта | 92206510 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 98200206601
|
|
ZIMMERMANN 100334270
|
|
AUDI 4B3615602A
|
|
SEAT 4B3615602A
|
|
SKODA 4B3615602A
|
|
VW 4B3615602A
|
| Audi A6 (4B2, C5) | 450 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 450 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 480 коня | бензин |
