спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92222903 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 292 mm |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| минимална дебелина | 10,5 mm |
| височина | 48 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/06 |
| кръг на дупките | 120 mm |
| центриращ диаметър | 67,4 mm |
| тегло | 5,520 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 98200 2229 0 1 PRO |
| Дължина на опаковка | 33 cm |
| Широчина на опаковка | 31,5 cm |
| Височина на опаковка | 12 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 98200222901PRO
|
|
VAUXHALL 13501302
|
|
VAUXHALL 569025
|
|
APEC braking DSK2675
|
|
ATE 24011201871
|
|
ATE 412187
|
|
BENDIX 562461B
|
|
BOSCH 0986479513
|
|
BOSCH 986479513
|
|
BREMBO 08A97011
|
|
CAR 1421513
|
|
COMLINE ADC1145
48.45 €
-20%
38.76 €
|
|
COMLINE ADC1916V
|
|
DELPHI BG4188
98.17 €
-20%
78.53 €
|
|
DELPHI BG4188C
109.62 €
-20%
87.7 €
|
|
FERODO DDF1804C
111.46 €
-20%
89.17 €
|
|
FERODO DDF1804C1
|
|
HELLA PAGID 355116831
|
|
HELLA PAGID 8DD355116831
|
|
JURID 562461J
|
|
MINTEX MDC2189
|
|
NK 203668
|
|
NK 313668
|
|
OPTIMAL BS8470
|
|
OPTIMAL BS8470C
|
|
PAGID 55229
|
|
PAGID 55229PRO
|
|
REMSA 6127900
|
|
ROADHOUSE 6127900
|
|
sbs 1815203668
37.95 €
-0%
37.95 €
|
|
sbs 203668
|
|
TRW DF6312
56.75 €
-20%
45.4 €
|
|
ZIMMERMANN 430261720
|
|
CHEVROLET 13501313
|
|
OPEL 13501302
|
|
OPEL 13501312
|
|
OPEL 13502198
|
|
OPEL 569025
|
|
OPEL 569127
|
|
SAAB 13502198
|
| Saab 9-5 (YS3G) | 190 коня | дизел |
| Saab 9-5 (YS3G) | 190 коня | дизел |
| Opel INSIGNIA | 140 коня | бензин |
| Opel INSIGNIA седан | 140 коня | бензин |
| Opel INSIGNIA комби | 140 коня | бензин |
| Chevrolet MALIBU (V300) | 167 коня | бензин |
| Opel INSIGNIA седан | 140 коня | дизел |
| Opel INSIGNIA | 140 коня | дизел |
| Opel INSIGNIA комби | 163 коня | дизел |
| Opel INSIGNIA | 163 коня | дизел |
| Opel INSIGNIA седан | 163 коня | дизел |
| Opel INSIGNIA комби | 163 коня | дизел |
| Opel INSIGNIA комби | 140 коня | дизел |
| Opel INSIGNIA | 116 коня | бензин |
| Opel INSIGNIA | 140 коня | бензин |
| Opel INSIGNIA | 110 коня | дизел |
| Opel INSIGNIA | 131 коня | дизел |
| Opel INSIGNIA | 160 коня | дизел |
| Opel INSIGNIA седан | 116 коня | бензин |
| Opel INSIGNIA седан | 110 коня | дизел |
| Opel INSIGNIA седан | 131 коня | дизел |
| Opel INSIGNIA седан | 160 коня | дизел |
| Opel INSIGNIA | 163 коня | дизел |
| Opel INSIGNIA комби | 116 коня | бензин |
| Opel INSIGNIA комби | 140 коня | бензин |
| Opel INSIGNIA комби | 110 коня | дизел |
| Opel INSIGNIA комби | 131 коня | дизел |
| Opel INSIGNIA седан | 163 коня | дизел |
| Saab 9-5 (YS3G) | 220 коня | бензин |
| Saab 9-5 (YS3G) | 220 коня | Бензин/Етанол |
| Saab 9-5 (YS3G) | 220 коня | бензин |
| Saab 9-5 (YS3G) | 220 коня | Бензин/Етанол |
| Saab 9-5 (YS3G) | 301 коня | бензин |
| Saab 9-5 (YS3G) | 160 коня | дизел |
| Opel INSIGNIA | 160 коня | дизел |
| Chevrolet MALIBU (V300) | 160 коня | дизел |
| Opel INSIGNIA комби | 140 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Opel INSIGNIA | 140 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Opel INSIGNIA седан | 140 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Opel INSIGNIA комби | 120 коня | дизел |
| Opel INSIGNIA седан | 120 коня | дизел |
| Opel INSIGNIA | 120 коня | дизел |
| Opel INSIGNIA комби | 250 коня | бензин |
| Opel INSIGNIA | 250 коня | бензин |
| Opel INSIGNIA седан | 250 коня | бензин |
| Opel INSIGNIA | 170 коня | дизел |
| Opel INSIGNIA | 170 коня | дизел |
| Opel INSIGNIA седан | 170 коня | дизел |
| Opel INSIGNIA седан | 170 коня | дизел |
| Opel INSIGNIA комби | 170 коня | дизел |
| Opel INSIGNIA комби | 170 коня | дизел |
| Opel INSIGNIA | 136 коня | дизел |
| Opel INSIGNIA | 120 коня | дизел |
| Opel INSIGNIA седан | 120 коня | дизел |
| Opel INSIGNIA седан | 136 коня | дизел |
| Opel INSIGNIA комби | 120 коня | дизел |
| Opel INSIGNIA комби | 136 коня | дизел |
