спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92226200 |
| вид на спирачния диск | външно вентилиран |
| диаметър | 325 mm |
| дебелина на спирачния диск | 29 mm |
| минимална дебелина | 27,5 mm |
| височина | 54 mm |
| брой/разположение на дупките | 06/08 |
| кръг на дупките | 127 mm |
| центриращ диаметър | 79 mm |
| тегло | 10,8 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 98200 2262 0 1 |
| Дължина на опаковка | 36,5 cm |
| Широчина на опаковка | 35 cm |
| Височина на опаковка | 7 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 98200226201
|
|
CAR 1421318
|
|
fri.tech. DF1268
|
|
HELLA PAGID 355117021
|
|
HELLA PAGID 355123102
|
|
HELLA PAGID 8DD355117021
|
|
HELLA PAGID 8DD355123102
|
|
MINTEX MDC2213
|
|
PAGID 55262
|
|
ROULUNDS RUBBER WD01645
|
|
TRUSTING DF1268
|
|
SAAB 15294772
|
|
SAAB 18060664
|
|
SAAB 18060665
|
|
SAAB 25826103
|
| Chevrolet TRAILBLAZER (KC_) | 295 коня | бензин |
| Chevrolet TRAILBLAZER (KC_) | 273 коня | бензин |
| Isuzu ASCENDER | 295 коня | бензин |
| Isuzu ASCENDER | 305 коня | бензин |
| Saab 9-7X | 290 коня | бензин |
| Saab 9-7X | 299 коня | бензин |
