спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92227203 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 302 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| височина | 61 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/10 |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| центриращ диаметър | 64 mm |
| тегло | 5,2 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 98200 2272 0 1 PRO |
| Дължина на опаковка | 33,5 cm |
| Широчина на опаковка | 32 cm |
| Височина на опаковка | 13,5 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982002272
|
|
TEXTAR 98200227201
|
|
APEC braking DSK2663
|
|
ATE 24011003291
|
|
ATE 24013002091
|
|
BLUE PRINT ADH243105
33.55 €
-20%
26.84 €
|
|
BLUE PRINT ADH243126
65.9 €
-20%
52.72 €
|
|
BREMBO 08A87110
|
|
COMLINE ADC0561
|
|
FERODO DDF16081
|
|
HELLA PAGID 355119221
|
|
HELLA PAGID 8DD355119221
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3314034
54.47 €
-20%
43.57 €
|
|
MINTEX MDC2231
|
|
NK 202664
|
|
PAGID 55272
|
|
PAGID 55272PRO
|
|
VALEO 197463
|
|
ZIMMERMANN 280318220
|
|
HONDA 42510SWWG01
|
|
HONDA 42510T1GG00
|
| Honda CR-V III (RE) | 166 коня | бензин |
| Honda CR-V III (RE) | 150 коня | бензин |
| Honda CR-V III (RE) | 140 коня | дизел |
| Honda CR-V III (RE) | 150 коня | дизел |
| Honda CR-V IV (RE) | 120 коня | дизел |
| Honda CR-V IV (RE) | 155 коня | бензин |
| Honda CR-V IV (RE) | 150 коня | дизел |
| Honda CR-V IV (RE) | 155 коня | бензин |
| Honda CR-V IV (RE) | 160 коня | дизел |
