спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92232303 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 304 mm |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| минимална дебелина | 26 mm |
| височина | 48,1 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/08 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| центриращ диаметър | 71 mm |
| тегло | 8,6 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 98200 2323 0 1 PRO |
| Дължина на опаковка | 35 cm |
| Широчина на опаковка | 33,5 cm |
| Височина на опаковка | 12 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982002323
|
|
TEXTAR 98200232301
|
|
A.B.S. 15045
39.06 €
-20%
31.25 €
|
|
APEC braking DSK2864
|
|
ATE 24012802161
|
|
ATE 24012802691
|
|
ATE 2401601051
|
|
BOSCH 0986478200
|
|
COMLINE ADC2711V
|
|
HELLA PAGID 355117331
|
|
HELLA PAGID 8DD355117331
|
|
LPR 142176
|
|
MINTEX MDC2293
|
|
NK 203742
|
|
NK 313742
|
|
OPTIMAL BS8678
|
|
PAGID 55323
|
|
PAGID 55323PRO
|
|
REMSA 6147210
|
|
ROADHOUSE 6147210
|
|
TRW DF6419
70.56 €
-20%
56.45 €
|
|
ZIMMERMANN 230235400
|
|
ZIMMERMANN 440311720
|
|
CITROEN 424993
|
|
CITROEN 4249K1
|
|
PEUGEOT 424993
|
|
PEUGEOT 4249K1
|
| Peugeot 508 | 120 коня | бензин |
| Peugeot 508 SW | 120 коня | бензин |
| Peugeot 508 | 156 коня | бензин |
| Peugeot 508 SW | 156 коня | бензин |
| Peugeot 508 | 112 коня | дизел |
| Peugeot 508 SW | 112 коня | дизел |
| Peugeot 508 | 140 коня | дизел |
| Peugeot 508 SW | 140 коня | дизел |
| Peugeot 508 | 163 коня | дизел |
| Peugeot 508 SW | 163 коня | дизел |
| Peugeot 508 | 204 коня | дизел |
| Peugeot 508 SW | 204 коня | дизел |
| Peugeot 508 | 115 коня | дизел |
| Peugeot 508 SW | 115 коня | дизел |
| Peugeot 407 (6D_) | 163 коня | дизел |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 163 коня | дизел |
| Peugeot 407 (6D_) | 150 коня | дизел |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 150 коня | дизел |
| Citroen C4 Grand Picasso II | 120 коня | бензин |
| Citroen C4 Grand Picasso II | 156 коня | бензин |
| Citroen C4 Grand Picasso II | 92 коня | дизел |
| Citroen C4 Grand Picasso II | 115 коня | дизел |
| Citroen C4 Picasso II | 150 коня | дизел |
| Citroen C4 Grand Picasso II | 150 коня | дизел |
| Peugeot 508 | 163 коня | дизел/електро |
| Peugeot 308 SW | 114 коня | дизел |
| Citroen C4 Picasso II | 156 коня | бензин |
| Citroen C4 Picasso II | 120 коня | бензин |
| Citroen C4 Picasso II | 92 коня | дизел |
| Citroen C4 Picasso II | 115 коня | дизел |
| Peugeot 308 II | 156 коня | бензин |
| Peugeot 308 II | 125 коня | бензин |
| Peugeot 308 II | 82 коня | бензин |
| Peugeot 308 II | 92 коня | дизел |
| Peugeot 308 II | 115 коня | дизел |
| Peugeot 308 SW II | 131 коня | бензин |
| Peugeot 308 SW II | 156 коня | бензин |
| Peugeot 308 SW II | 92 коня | дизел |
| Peugeot 308 SW II | 115 коня | дизел |
| Peugeot 308 SW II | 150 коня | дизел |
| Peugeot 308 II | 131 коня | бензин |
| Peugeot 308 II | 120 коня | дизел |
| Peugeot 308 II | 150 коня | дизел |
| Peugeot 308 SW II | 110 коня | бензин |
| Peugeot 308 SW II | 120 коня | дизел |
| Peugeot 308 II | 99 коня | дизел |
| Peugeot 308 SW II | 99 коня | дизел |
| Peugeot 508 SW | 163 коня | дизел/електро |
| Citroen C4 Picasso II | 165 коня | бензин |
| Citroen C4 Grand Picasso II | 165 коня | бензин |
| Peugeot 308 II | 205 коня | бензин |
| Peugeot 308 II | 181 коня | дизел |
| Peugeot 308 SW II | 205 коня | бензин |
| Peugeot 308 SW II | 181 коня | дизел |
| Citroen C4 Picasso II | 120 коня | дизел |
| Citroen C4 Grand Picasso II | 120 коня | дизел |
| Peugeot 508 SW | 165 коня | бензин |
| Peugeot 308 SW II | 115 коня | бензин |
| Peugeot 308 SW II | 125 коня | бензин |
| Peugeot 308 SW II | 150 коня | бензин |
| Peugeot 308 SW II | 163 коня | бензин |
| Peugeot 308 SW II | 180 коня | дизел |
| Peugeot 308 II | 115 коня | бензин |
| Peugeot 308 II | 150 коня | бензин |
| Peugeot 308 II | 163 коня | бензин |
| Citroen C4 Picasso II | 130 коня | бензин |
| Citroen C4 Grand Picasso II | 130 коня | бензин |
| Citroen C4 Picasso II | 99 коня | дизел |
| Peugeot 508 | 120 коня | дизел |
| Peugeot 508 SW | 120 коня | дизел |
| Citroen C4 Grand Picasso II | 99 коня | дизел |
| Peugeot 308 II | 272 коня | бензин |
| Peugeot 508 | 116 коня | дизел |
| Peugeot 508 SW | 116 коня | дизел |
| Peugeot 308 II | 250 коня | бензин |
