спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92237103 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 291,5 mm |
| дебелина на спирачния диск | 9 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| височина | 62,3 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/06 |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| тегло | 4,7 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 98200 2371 0 1 PRO |
| Дължина на опаковка | 33,5 cm |
| Широчина на опаковка | 32 cm |
| Височина на опаковка | 13,5 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982002371
|
|
TEXTAR 98200237101PRO
|
|
HELLA PAGID 355122421
|
|
HELLA PAGID 8DD355122421
|
|
MINTEX MDC2503
|
|
PAGID 55371
|
|
NISSAN 432069W000
|
|
NISSAN 432069Y000
|
|
NISSAN 43206JA00A
|
|
NISSAN 43206JA00B
|
| Nissan JUKE (F15) | 190 коня | бензин |
| Nissan JUKE (F15) | 214 коня | бензин |
