спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92239003 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 270,9 mm |
| дебелина на спирачния диск | 11 mm |
| минимална дебелина | 9 mm |
| височина | 40,8 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/05 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| центриращ диаметър | 63,6 mm |
| тегло | 4,2 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 98200 2390 0 1 PRO |
| Дължина на опаковка | 30 cm |
| Широчина на опаковка | 28,5 cm |
| Височина на опаковка | 10 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982002390
|
|
TEXTAR 98200239001
|
|
A.B.S. 18142
|
|
APEC braking DSK2926
|
|
ATE 24011101711
|
|
ATE 24031101711
|
|
BENDIX 562648BC
|
|
BOSCH 0986479763
|
|
BOSCH 986479763
|
|
BREMBO 08A72510
|
|
CAR 1421708
|
|
COMLINE ADC1247
|
|
DELPHI BG4386
56.6 €
-20%
45.28 €
|
|
FERODO DDF2061C
99.7 €
-20%
79.76 €
|
|
HELLA PAGID 355118221
|
|
HELLA PAGID 8DD355118221
|
|
JURID 562648JC
|
|
MINTEX MDC2358
|
|
NK 202584
|
|
NK 312584
|
|
OPTIMAL BS9062
|
|
PAGID 55390
|
|
PAGID 55390PRO
|
|
REMSA 6150300
|
|
TRW DF6139
49.39 €
-20%
39.51 €
|
|
VALEO 197493
|
|
ZIMMERMANN 250136620
|
|
FORD 1704765
|
|
FORD BV612A315BA
|
| Ford FOCUS III седан | 105 коня | бензин |
| Ford FOCUS III седан | 125 коня | бензин |
| Ford FOCUS III седан | 120 коня | Бензин/Етанол |
| Ford FOCUS III седан | 150 коня | бензин |
| Ford FOCUS III седан | 182 коня | бензин |
| Ford FOCUS III седан | 95 коня | дизел |
| Ford FOCUS III седан | 115 коня | дизел |
| Ford FOCUS III седан | 115 коня | дизел |
| Ford FOCUS III седан | 140 коня | дизел |
| Ford FOCUS III седан | 163 коня | дизел |
| Ford FOCUS III | 105 коня | бензин |
| Ford FOCUS III | 125 коня | бензин |
| Ford FOCUS III | 120 коня | Бензин/Етанол |
| Ford FOCUS III | 150 коня | бензин |
| Ford FOCUS III | 182 коня | бензин |
| Ford FOCUS III | 95 коня | дизел |
| Ford FOCUS III | 115 коня | дизел |
| Ford FOCUS III | 115 коня | дизел |
| Ford FOCUS III | 140 коня | дизел |
| Ford FOCUS III | 163 коня | дизел |
| Ford FOCUS III Turnier | 105 коня | бензин |
| Ford FOCUS III Turnier | 125 коня | бензин |
| Ford FOCUS III Turnier | 120 коня | Бензин/Етанол |
| Ford FOCUS III Turnier | 150 коня | бензин |
| Ford FOCUS III Turnier | 182 коня | бензин |
| Ford FOCUS III Turnier | 95 коня | дизел |
| Ford FOCUS III Turnier | 115 коня | дизел |
| Ford FOCUS III Turnier | 115 коня | дизел |
| Ford FOCUS III Turnier | 140 коня | дизел |
| Ford FOCUS III Turnier | 163 коня | дизел |
| Ford FOCUS III | 85 коня | бензин |
| Ford FOCUS III | 125 коня | бензин |
| Ford FOCUS III | 100 коня | бензин |
| Ford FOCUS III | 120 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Ford FOCUS III Turnier | 85 коня | бензин |
| Ford FOCUS III Turnier | 100 коня | бензин |
| Ford FOCUS III Turnier | 120 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Ford FOCUS III Turnier | 125 коня | бензин |
| Ford FOCUS III седан | 85 коня | бензин |
| Ford FOCUS III седан | 100 коня | бензин |
| Ford FOCUS III седан | 125 коня | бензин |
| Ford FOCUS III Turnier | 150 коня | Бензин/Етанол |
| Ford FOCUS III седан | 150 коня | Бензин/Етанол |
| Ford FOCUS III | 150 коня | Бензин/Етанол |
| Ford FOCUS III Turnier | 250 коня | бензин |
| Ford FOCUS III Turnier | 105 коня | дизел |
| Ford FOCUS III | 105 коня | дизел |
| Ford FOCUS III | 250 коня | бензин |
| Ford FOCUS III | 145 коня | |
| Ford FOCUS III Turnier | 117 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Ford FOCUS III | 117 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Ford FOCUS III | 150 коня | бензин |
| Ford FOCUS III | 182 коня | бензин |
| Ford FOCUS III | 95 коня | дизел |
| Ford FOCUS III | 105 коня | дизел |
| Ford FOCUS III | 120 коня | дизел |
| Ford FOCUS III Turnier | 150 коня | бензин |
| Ford FOCUS III Turnier | 182 коня | бензин |
| Ford FOCUS III Turnier | 95 коня | дизел |
| Ford FOCUS III Turnier | 105 коня | дизел |
| Ford FOCUS III Turnier | 120 коня | дизел |
| Ford FOCUS III седан | 150 коня | бензин |
| Ford FOCUS III седан | 182 коня | бензин |
| Ford FOCUS III седан | 95 коня | дизел |
| Ford FOCUS III седан | 105 коня | дизел |
| Ford FOCUS III седан | 120 коня | дизел |
| Ford FOCUS III седан | 150 коня | дизел |
| Ford FOCUS III | 150 коня | дизел |
| Ford FOCUS III | 185 коня | дизел |
| Ford FOCUS III Turnier | 150 коня | дизел |
| Ford FOCUS III Turnier | 185 коня | дизел |
| Ford FOCUS III | 120 коня | бензин |
| Ford FOCUS III Turnier | 120 коня | бензин |
