спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92243303 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 300 mm |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| минимална дебелина | 23 mm |
| височина | 45,5 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/06 |
| кръг на дупките | 105 mm |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| тегло | 8,6 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 98200 2433 0 1 PRO |
| Дължина на опаковка | 33 cm |
| Широчина на опаковка | 31,5 cm |
| Височина на опаковка | 12 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982002433
|
|
TEXTAR 98200243301
|
|
VAUXHALL 13502059
|
|
VAUXHALL 569091
|
|
APEC braking DSK3073
|
|
BOSCH 0986479666
|
|
BOSCH 986479666
|
|
DELPHI BG4278
123.76 €
-20%
99.01 €
|
|
HELLA PAGID 355118391
|
|
HELLA PAGID 8DD355118391
|
|
MINTEX MDC2394
|
|
NK 203677
|
|
NK 313677
|
|
PAGID 55433
|
|
REMSA 6153410
|
|
ROADHOUSE 6153410
|
|
TRW DF6629
72.09 €
-20%
57.67 €
|
|
ZIMMERMANN 430263120
|
|
OPEL 13502059
|
|
OPEL 569091
|
| Opel MOKKA | 140 коня | бензин |
| Opel MOKKA | 140 коня | бензин |
| Opel MOKKA | 116 коня | бензин |
| Opel MOKKA | 131 коня | дизел |
| Opel MOKKA | 131 коня | дизел |
| Chevrolet TRAX | 116 коня | бензин |
| Chevrolet TRAX | 140 коня | бензин |
| Chevrolet TRAX | 131 коня | дизел |
| Chevrolet TRAX | 131 коня | дизел |
| Chevrolet TRAX | 140 коня | бензин |
| Opel MOKKA | 140 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Chevrolet TRAX | 140 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Opel MOKKA | 136 коня | дизел |
| Opel MOKKA | 136 коня | дизел |
| Opel MOKKA | 110 коня | дизел |
