спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92255203 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 258 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 19,8 mm |
| височина | 44 mm |
| брой/разположение на дупките | 04/06 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| центриращ диаметър | 61 mm |
| тегло | 4,7 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 98200 2552 0 1 PRO |
| Дължина на опаковка | 30 cm |
| Широчина на опаковка | 28,5 cm |
| Височина на опаковка | 10 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982002552
|
|
TEXTAR 98200255201
|
|
APEC braking DSK3078
|
|
BOSCH 0986479A86
|
|
COMLINE ADC2719V
|
|
DELPHI BG4570
96.38 €
-20%
77.1 €
|
|
FERODO DDF2327C
90.5 €
-20%
72.4 €
|
|
HELLA PAGID 355119461
|
|
HELLA PAGID 8DD355119461
|
|
JURID 562636JC
|
|
MINTEX MDC2525
|
|
NK 203996
|
|
NK 313996
|
|
PAGID 55552
|
|
REMSA 6153510
|
|
ROADHOUSE 6153510
|
|
sbs 1815203996
|
|
sbs 1815313996
|
|
TRW DF6534
46.17 €
-20%
36.94 €
|
|
DACIA 402063149R
|
|
RENAULT 402062212R
|
| Dacia SANDERO II | 75 коня | дизел |
| Dacia LOGAN MCV II | 75 коня | дизел |
| Dacia LOGAN II | 75 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Renault CLIO IV | 90 коня | дизел |
| Renault CLIO IV | 75 коня | дизел |
| Renault CLIO IV | 73 коня | бензин |
| Renault CLIO IV | 90 коня | бензин |
| Renault CLIO Grandtour IV | 90 коня | бензин |
| Renault CLIO Grandtour IV | 73 коня | бензин |
| Renault CLIO Grandtour IV | 75 коня | дизел |
| Renault CLIO Grandtour IV | 90 коня | дизел |
| Dacia SANDERO II | 75 коня | бензин |
| Dacia SANDERO II | 90 коня | бензин |
| Dacia SANDERO II | 90 коня | дизел |
| Dacia LOGAN II | 90 коня | бензин |
| Dacia LOGAN II | 75 коня | дизел |
| Dacia LOGAN II | 90 коня | дизел |
| Renault CLIO IV | 120 коня | бензин |
| Renault CLIO Grandtour IV | 120 коня | бензин |
| Dacia LOGAN MCV II | 75 коня | бензин |
| Dacia LOGAN MCV II | 90 коня | бензин |
| Dacia LOGAN MCV II | 90 коня | дизел |
| Dacia LOGAN MCV II | 75 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Dacia SANDERO II | 105 коня | бензин |
| Dacia LOGAN II | 105 коня | бензин |
| Dacia LOGAN II | 84 коня | дизел |
| Dacia LOGAN MCV II | 84 коня | дизел |
| Dacia SANDERO II | 83 коня | бензин |
| Dacia LOGAN MCV II | 73 коня | бензин |
| Dacia SANDERO II | 90 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
