спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92255603 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 280 mm |
| дебелина на спирачния диск | 11 mm |
| минимална дебелина | 9 mm |
| височина | 40,9 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/06 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| центриращ диаметър | 63,6 mm |
| тегло | 4,4 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 98200 2556 0 1 PRO |
| Дължина на опаковка | 31,5 cm |
| Широчина на опаковка | 30 cm |
| Височина на опаковка | 10 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982002556
|
|
TEXTAR 98200255601
|
|
VOLVO 31341645
|
|
ATE 24011101581
|
|
BOSCH 0986479691
|
|
BOSCH 0986479A36
|
|
BOSCH 986479691
|
|
HELLA PAGID 355119501
|
|
HELLA PAGID 8DD355119501
|
|
MINTEX MDC2529
|
|
NK 204865
|
|
NK 314865
|
|
PAGID 55556
|
|
sbs 1815204865
|
|
sbs 1815314865
|
|
TRW DF6535
44.56 €
-20%
35.65 €
|
|
ZIMMERMANN 610372320
|
| Volvo V40 хетчбек | 180 коня | бензин |
| Volvo V40 хетчбек | 180 коня | бензин |
| Volvo V40 хетчбек | 214 коня | бензин |
| Volvo V40 хетчбек | 150 коня | бензин |
| Volvo V40 хетчбек | 180 коня | бензин |
| Volvo V40 хетчбек | 114 коня | дизел |
| Volvo V40 хетчбек | 150 коня | дизел |
| Volvo V40 хетчбек | 177 коня | дизел |
| Volvo V40 хетчбек | 254 коня | бензин |
| Volvo V40 хетчбек | 214 коня | бензин |
| Volvo V40 хетчбек | 120 коня | бензин |
| Volvo V40 хетчбек | 254 коня | бензин |
| Volvo V40 хетчбек | 190 коня | дизел |
| Volvo V40 хетчбек | 245 коня | бензин |
| Volvo V40 хетчбек | 200 коня | бензин |
| Volvo V40 хетчбек | 245 коня | бензин |
| Volvo V40 хетчбек | 122 коня | бензин |
| Volvo V40 хетчбек | 152 коня | бензин |
| Volvo V40 хетчбек | 120 коня | дизел |
| Volvo V40 хетчбек | 122 коня | бензин |
| Volvo V40 хетчбек | 190 коня | бензин |
| Volvo V40 хетчбек | 152 коня | бензин |
| Volvo V40 хетчбек | 150 коня | дизел |
