спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92257203 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 300 mm |
| дебелина на спирачния диск | 19,9 mm |
| минимална дебелина | 18,4 mm |
| височина | 66,1 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/06 |
| кръг на дупките | 120 mm |
| центриращ диаметър | 75 mm |
| тегло | 6,25 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 98200 2572 0 1 PRO |
| Дължина на опаковка | 33 cm |
| Широчина на опаковка | 31,5 cm |
| Височина на опаковка | 15,5 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982002572
|
|
TEXTAR 98200257201PRO
|
|
ATE 24012002371
|
|
BOSCH 0986479044
|
|
BREMBO 09979310
|
|
HELLA PAGID 355120971
|
|
HELLA PAGID 8DD355120971
|
|
JURID 562316J
|
|
LPR B2075V
|
|
MINTEX MDC2656
|
|
PAGID 55572
|
|
PILENGA V1402
|
|
sbs 201558
|
|
TRW DF4450
56.24 €
-20%
44.99 €
|
|
ZIMMERMANN 150349820
|
|
BMW 34216792227
|
| BMW 1 (F20) | 211 коня | дизел |
| BMW 1 (F20) | 163 коня | дизел |
| BMW 1 (F20) | 218 коня | бензин |
| BMW 1 (F20) | 170 коня | бензин |
| BMW 1 (F20) | 184 коня | дизел |
| BMW 3 (F30, F35, F80) | 184 коня | дизел |
| BMW 3 (F30, F35, F80) | 163 коня | дизел |
| BMW 1 (F20) | 218 коня | дизел |
| BMW 3 (F30, F35, F80) | 184 коня | бензин |
| BMW 3 (F30, F35, F80) | 116 коня | дизел |
| BMW 3 (F30, F35, F80) | 143 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E91) | 184 коня | дизел |
| BMW 4 купе (F32, F82) | 184 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (F31) | 184 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (F31) | 116 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (F31) | 143 коня | дизел |
| BMW 1 (F20) | 184 коня | дизел |
| BMW 3 (F30, F35, F80) | 136 коня | бензин |
| BMW 2 купе (F22, F87) | 184 коня | дизел |
| BMW 2 купе (F22, F87) | 184 коня | бензин |
| BMW 1 (F21) | 170 коня | бензин |
| BMW 1 (F21) | 218 коня | бензин |
| BMW 1 (F21) | 163 коня | дизел |
| BMW 1 (F21) | 184 коня | дизел |
| BMW 1 (F21) | 184 коня | дизел |
| BMW 1 (F21) | 211 коня | дизел |
| BMW 1 (F21) | 218 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (F31) | 218 коня | дизел |
| BMW 3 (F30, F35, F80) | 218 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (F31) | 136 коня | бензин |
| BMW 3 (F30, F35, F80) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 Gran Turismo (F34) | 218 коня | дизел |
| BMW 4 купе (F32, F82) | 184 коня | дизел |
| BMW 4 купе (F32, F82) | 218 коня | дизел |
| BMW 2 купе (F22, F87) | 143 коня | дизел |
| BMW 2 купе (F22, F87) | 218 коня | дизел |
| BMW 4 Gran Coupe (F36) | 143 коня | дизел |
| BMW 4 Gran Coupe (F36) | 184 коня | дизел |
| BMW 3 (F30, F35, F80) | 200 коня | дизел |
| BMW 1 (F20) | 200 коня | дизел |
| BMW 1 (F21) | 200 коня | дизел |
| BMW 1 (F20) | 238 коня | бензин |
| BMW 2 купе (F22, F87) | 200 коня | дизел |
| BMW 1 (F20) | 200 коня | дизел |
| BMW 1 (F21) | 238 коня | бензин |
| BMW 1 (F21) | 200 коня | дизел |
| BMW 2 купе (F22, F87) | 245 коня | бензин |
| BMW 2 купе (F22, F87) | 190 коня | дизел |
| BMW 2 кабриолет (F23) | 184 коня | бензин |
| BMW 2 кабриолет (F23) | 245 коня | бензин |
| BMW 2 кабриолет (F23) | 190 коня | дизел |
| BMW 2 купе (F22, F87) | 190 коня | дизел |
| BMW 4 купе (F32, F82) | 190 коня | дизел |
| BMW 4 купе (F32, F82) | 190 коня | дизел |
| BMW 4 Gran Coupe (F36) | 190 коня | дизел |
| BMW 4 Gran Coupe (F36) | 190 коня | дизел |
| BMW 1 (F21) | 190 коня | дизел |
| BMW 1 (F21) | 190 коня | дизел |
| BMW 1 (F21) | 224 коня | дизел |
| BMW 1 (F20) | 150 коня | дизел |
| BMW 1 (F20) | 190 коня | дизел |
| BMW 1 (F20) | 190 коня | дизел |
| BMW 1 (F20) | 224 коня | дизел |
| BMW 2 купе (F22, F87) | 224 коня | дизел |
| BMW 2 кабриолет (F23) | 224 коня | дизел |
| BMW 3 (F30, F35, F80) | 136 коня | бензин |
| BMW 3 (F30, F35, F80) | 150 коня | дизел |
| BMW 3 (F30, F35, F80) | 190 коня | дизел |
| BMW 4 купе (F32, F82) | 200 коня | дизел |
