спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92271103 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 325 mm |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 18,5 mm |
| височина | 85,2 mm |
| брой/разположение на дупките | 06/08 |
| кръг на дупките | 127 mm |
| центриращ диаметър | 78,6 mm |
| тегло | 7,9 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 98200 2711 0 1 PRO |
| Дължина на опаковка | 36,5 cm |
| Широчина на опаковка | 35 cm |
| Височина на опаковка | 14 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982002711
|
|
TEXTAR 98200271101
|
|
HELLA PAGID 355122311
|
|
HELLA PAGID 8DD355122311
|
|
MINTEX MDC2645
|
|
PAGID 55711
|
|
SAAB 15158975
|
| Chevrolet TRAILBLAZER (KC_) | 295 коня | бензин |
| Chevrolet TRAILBLAZER (KC_) | 273 коня | бензин |
| Isuzu ASCENDER | 295 коня | бензин |
| Isuzu ASCENDER | 305 коня | бензин |
| Saab 9-7X | 290 коня | бензин |
| Saab 9-7X | 299 коня | бензин |
