спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92272603 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 269 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22,4 mm |
| минимална дебелина | 19,8 mm |
| височина | 44,1 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/07 |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| тегло | 5,5 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 98200 2726 0 1 PRO |
| Дължина на опаковка | 30 cm |
| Широчина на опаковка | 28,5 cm |
| Височина на опаковка | 10 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982002726
|
|
TEXTAR 98200272601
|
|
FERODO DDF2078C
108.91 €
-20%
87.12 €
|
|
HELLA PAGID 355122431
|
|
HELLA PAGID 8DD355122431
|
|
JURID 562658JC
|
|
MINTEX MDC2657
|
|
PAGID 55726
|
|
DACIA 402066300R
|
| Dacia DUSTER | 90 коня | дизел |
| Dacia DUSTER | 90 коня | дизел |
| Dacia DUSTER | 110 коня | дизел |
| Dacia DUSTER | 105 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Dacia DUSTER | 105 коня | бензин |
| Dacia DUSTER | 105 коня | бензин |
| Dacia DUSTER | 86 коня | дизел |
| Dacia DUSTER | 107 коня | дизел |
| Dacia DUSTER | 107 коня | дизел |
| Dacia DUSTER | 109 коня | дизел |
| Dacia DUSTER | 105 коня | Бензин/Етанол |
| Dacia DUSTER | 109 коня | дизел |
| Dacia DUSTER кутия | 105 коня | Бензин/Етанол |
| Dacia DUSTER кутия | 105 коня | бензин |
| Dacia DUSTER кутия | 90 коня | дизел |
| Dacia DUSTER кутия | 90 коня | дизел |
| Dacia DUSTER кутия | 109 коня | дизел |
| Dacia DUSTER кутия | 109 коня | дизел |
