спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92273103 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 294 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20,4 mm |
| височина | 45,2 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/06 |
| кръг на дупките | 112 mm |
| центриращ диаметър | 67 mm |
| тегло | 6,260 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 98200 2731 0 1 PRO |
| Дължина на опаковка | 33 cm |
| Широчина на опаковка | 31,5 cm |
| Височина на опаковка | 12 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982002731
|
|
TEXTAR 98200273101
|
|
HELLA PAGID 355122651
|
|
HELLA PAGID 8DD355122651
|
|
KAWE 6154510
|
|
MINTEX MDC2681
|
|
PAGID 55731
|
|
ROADHOUSE 6154510
|
|
sbs 2015116
|
|
WOKING D6154510
|
|
BMW 34116866297
|
| BMW 2 Active Tourer (F45) | 136 коня | бензин |
| Mini MINI (F55) | 192 коня | бензин |
| Mini MINI (F55) | 170 коня | дизел |
| Mini MINI (F56) | 170 коня | дизел |
| BMW 2 Active Tourer (F45) | 150 коня | дизел |
| BMW 2 Active Tourer (F45) | 116 коня | дизел |
| BMW 2 Gran Tourer (F46) | 116 коня | дизел |
| BMW 2 Gran Tourer (F46) | 102 коня | бензин |
| BMW 2 Gran Tourer (F46) | 95 коня | дизел |
| Mini MINI CLUBMAN (F54) | 136 коня | бензин |
| Mini MINI CLUBMAN (F54) | 150 коня | дизел |
| Mini MINI кабриолет (F57) | 192 коня | бензин |
| BMW 2 Active Tourer (F45) | 150 коня | дизел |
| Mini MINI кабриолет (F57) | 170 коня | дизел |
