спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92274803 |
| вид на спирачния диск | външно вентилиран |
| диаметър | 330 mm |
| дебелина на спирачния диск | 32 mm |
| минимална дебелина | 30,5 mm |
| височина | 54,5 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/05 |
| кръг на дупките | 127 mm |
| центриращ диаметър | 72 mm |
| тегло | 11,5 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 98200 2748 0 1 PRO |
| Дължина на опаковка | 36,5 cm |
| Широчина на опаковка | 35 cm |
| Височина на опаковка | 7 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982002748
|
|
TEXTAR 98200274801
|
|
APEC braking DSK2936
|
|
HELLA PAGID 355122681
|
|
HELLA PAGID 8DD355122681
|
|
JAPKO 60917
|
|
MINTEX MDC2684
|
|
PAGID 55748
|
|
JEEP 52124762AB
|
| Jeep GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) | 468 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) | 250 коня | дизел |
