спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 93104600 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 276 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 19 mm |
| височина | 72,5 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/07 |
| кръг на дупките | 118 mm |
| центриращ диаметър | 73 mm |
| тегло | 8,3 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 98200 1046 0 1 |
| Дължина на опаковка | 31,5 cm |
| Широчина на опаковка | 30 cm |
| Височина на опаковка | 16 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982001046
|
|
TEXTAR 98200104601
|
|
APEC braking DSK823
|
|
ATE 24012202621
|
|
ATE 422262
|
|
AUGROS 5290002P
|
|
BENDIX 562478B
|
|
BENDIX 569104B
|
|
BOSCH 0986479162
|
|
BOSCH 986479162
|
|
BREMBO 08721910
|
|
BREMBO 08721911
|
|
BREMBO 08721914
|
|
BREMBO 09942510
|
|
BREMBO 8721910
|
|
COMLINE ADC9059
|
|
DELPHI BG3752
77.96 €
-20%
62.37 €
|
|
FERODO FCR194A
67.49 €
-20%
53.99 €
|
|
HELLA PAGID 355107401
|
|
HELLA PAGID 8DD355107401
|
|
JURID 569104J
64.31 €
-20%
51.45 €
|
|
KNORR-BREMSE Z001631
|
|
MERITOR MBR6005
|
|
MERITOR MBR6039
|
|
MGA D1330
|
|
MINTEX MDC1438
|
|
NATIONAL NBD1077
|
|
NK 202347
49.22 €
-20%
39.37 €
|
|
NK 312347
|
|
OPTIMAL BS7654
|
|
PAGID 54046
|
|
PAGID 54046PRO
|
|
REMSA 6100700
|
|
ROADHOUSE 6100700
|
|
TRW DF6412
62.38 €
-20%
49.9 €
|
|
VALEO 187147
|
|
ZIMMERMANN 230625600
|
|
ZIMMERMANN 230625620
|
|
ZIMMERMANN 230625670
|
|
ZIMMERMANN 230625672
|
|
ZIMMERMANN 230625675
|
|
IVECO 42470836
|
|
IVECO 500306590
|
| Iveco DAILY III (бордова) платформа/ шаси | 84 коня | дизел |
| Iveco DAILY III фургон/комби | 84 коня | дизел |
| Iveco DAILY III (бордова) платформа/ шаси | 105 коня | дизел |
| Iveco DAILY III фургон/комби | 106 коня | дизел |
| Iveco DAILY III (бордова) платформа/ шаси | 84 коня | дизел |
| Iveco DAILY III фургон/комби | 84 коня | дизел |
| Iveco DAILY III (бордова) платформа/ шаси | 106 коня | дизел |
| Iveco DAILY III фургон/комби | 106 коня | дизел |
| Iveco DAILY III (бордова) платформа/ шаси | 125 коня | дизел |
| Iveco DAILY III фургон/комби | 125 коня | дизел |
| Iveco DAILY III (бордова) платформа/ шаси | 125 коня | дизел |
| Iveco DAILY III (бордова) платформа/ шаси | 95 коня | дизел |
| Iveco DAILY III фургон/комби | 95 коня | дизел |
| Iveco DAILY III (бордова) платформа/ шаси | 116 коня | дизел |
| Iveco DAILY III фургон/комби | 116 коня | дизел |
| Iveco DAILY III фургон/комби | 125 коня | дизел |
| Iveco DAILY III фургон/комби | 146 коня | дизел |
| Iveco DAILY III фургон/комби | 95 коня | дизел |
| Iveco DAILY III (бордова) платформа/ шаси | 95 коня | дизел |
| Iveco DAILY III (бордова) платформа/ шаси | 116 коня | дизел |
| Iveco DAILY III фургон/комби | 116 коня | дизел |
| Iveco DAILY III (бордова) платформа/ шаси | 136 коня | дизел |
| Iveco DAILY III (бордова) платформа/ шаси | 90 коня | дизел |
| Iveco DAILY III (бордова) платформа/ шаси | 90 коня | дизел |
| Iveco DAILY III фургон/комби | 90 коня | дизел |
| Iveco DAILY III фургон/комби | 136 коня | дизел |
| Iveco DAILY III фургон/комби | 90 коня | дизел |
| Iveco DAILY III фургон/комби | 106 коня | компресиран природен газ (метан) |
| Iveco DAILY III автобус | 116 коня | дизел |
| Iveco DAILY III автобус | 125 коня | дизел |
| Iveco DAILY III автобус | 136 коня | дизел |
