спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 93104700 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 276 mm |
| дебелина на спирачния диск | 16 mm |
| минимална дебелина | 13 mm |
| височина | 69,5 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/07 |
| кръг на дупките | 118 mm |
| центриращ диаметър | 73 mm |
| тегло | 6,8 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 98200 1047 0 1 |
| Дължина на опаковка | 31,5 cm |
| Широчина на опаковка | 30 cm |
| Височина на опаковка | 16 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982001047
|
|
TEXTAR 98200104701
|
|
APEC braking DSK833
|
|
ATE 24011601291
|
|
ATE 416129
|
|
AUGROS 5290009P
|
|
BENDIX 562479B
|
|
BENDIX 569105B
|
|
BOSCH 0986479161
|
|
BREMBO 08730010
|
|
BREMBO 08730011
|
|
BREMBO 08730014
|
|
BREMBO 8730010
|
|
COMLINE ADC9086
|
|
DELPHI BG3751
65.93 €
-20%
52.74 €
|
|
FERODO FCR195A
73.63 €
-20%
58.9 €
|
|
HELLA PAGID 355107411
|
|
HELLA PAGID 8DD355107411
|
|
JURID 569105J
52.52 €
-20%
42.01 €
|
|
KNORR-BREMSE Z001632
|
|
MERITOR MBR6006
|
|
MGA D1333
|
|
MINTEX MDC1439
|
|
NATIONAL NBD1078
|
|
NK 202346
|
|
OPTIMAL BS7718
|
|
PAGID 54047
|
|
REMSA 6100800
|
|
ROADHOUSE 6100800
|
|
VALEO 187148
|
|
ZIMMERMANN 230625700
|
|
ZIMMERMANN 230625720
|
|
ZIMMERMANN 230625770
|
|
ZIMMERMANN 230625772
|
|
ZIMMERMANN 230625775
|
|
IVECO 2991646
|
|
IVECO 7182299
|
| Iveco DAILY III (бордова) платформа/ шаси | 84 коня | дизел |
| Iveco DAILY III фургон/комби | 84 коня | дизел |
| Iveco DAILY III (бордова) платформа/ шаси | 105 коня | дизел |
| Iveco DAILY III фургон/комби | 106 коня | дизел |
| Iveco DAILY III (бордова) платформа/ шаси | 84 коня | дизел |
| Iveco DAILY III фургон/комби | 84 коня | дизел |
| Iveco DAILY III (бордова) платформа/ шаси | 106 коня | дизел |
| Iveco DAILY III фургон/комби | 106 коня | дизел |
| Iveco DAILY III (бордова) платформа/ шаси | 125 коня | дизел |
| Iveco DAILY III фургон/комби | 125 коня | дизел |
| Iveco DAILY III (бордова) платформа/ шаси | 125 коня | дизел |
| Iveco DAILY III (бордова) платформа/ шаси | 95 коня | дизел |
| Iveco DAILY III фургон/комби | 95 коня | дизел |
| Iveco DAILY III (бордова) платформа/ шаси | 116 коня | дизел |
| Iveco DAILY III фургон/комби | 116 коня | дизел |
| Iveco DAILY III фургон/комби | 125 коня | дизел |
| Iveco DAILY III фургон/комби | 146 коня | дизел |
| Iveco DAILY III фургон/комби | 95 коня | дизел |
| Iveco DAILY III (бордова) платформа/ шаси | 95 коня | дизел |
| Iveco DAILY III (бордова) платформа/ шаси | 116 коня | дизел |
| Iveco DAILY III фургон/комби | 116 коня | дизел |
| Iveco DAILY III (бордова) платформа/ шаси | 136 коня | дизел |
| Iveco DAILY III (бордова) платформа/ шаси | 90 коня | дизел |
| Iveco DAILY III (бордова) платформа/ шаси | 90 коня | дизел |
| Iveco DAILY III фургон/комби | 90 коня | дизел |
| Iveco DAILY III фургон/комби | 136 коня | дизел |
| Iveco DAILY III (бордова) платформа/ шаси | 136 коня | дизел |
| Iveco DAILY III фургон/комби | 136 коня | дизел |
| Iveco DAILY III фургон/комби | 166 коня | дизел |
| Iveco DAILY III (бордова) платформа/ шаси | 166 коня | дизел |
| Iveco DAILY III фургон/комби | 166 коня | дизел |
| Iveco DAILY III (бордова) платформа/ шаси | 166 коня | дизел |
| Iveco DAILY III фургон/комби | 90 коня | дизел |
| Iveco DAILY III фургон/комби | 106 коня | компресиран природен газ (метан) |
| Iveco DAILY III автобус | 116 коня | дизел |
| Iveco DAILY III автобус | 125 коня | дизел |
| Iveco DAILY III автобус | 136 коня | дизел |
