спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 93123503 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 296 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| височина | 57,6 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/06 |
| кръг на дупките | 112 mm |
| центриращ диаметър | 67 mm |
| тегло | 4,85 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 98200 1235 0 1 PRO |
| Дължина на опаковка | 33,5 cm |
| Широчина на опаковка | 32 cm |
| Височина на опаковка | 13,5 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982001235
|
|
TEXTAR 98200123501
|
|
MERCEDES-BENZ 6394230112
|
|
MERCEDES-BENZ A6394230112
|
|
APEC braking DSK2263
|
|
ATE 24011002801
|
|
ATE 410280
|
|
AUGROS 5290168P
|
|
BARUM BAR10280
|
|
BENDIX 562263B
|
|
BENDIX 562263BC
|
|
BOSCH 0986479138
|
|
BOSCH 986479138
|
|
Brake ENGINEERING DI956350
|
|
BREMBO 08840510
|
|
BREMBO 08840511
|
|
BREMBO 08840514
|
|
BREMBO 8840510
|
|
COMLINE ADC1628
44.23 €
-20%
35.38 €
|
|
DAHL 93123500
|
|
DELPHI BG3969
79.25 €
-20%
63.4 €
|
|
FERODO DDF12341
|
|
FERODO DDF1234C1
|
|
HELLA PAGID 355110081
|
|
HELLA PAGID 355110091
|
|
HELLA PAGID 8DD355110081
|
|
HELLA PAGID 8DD355110091
|
|
JURID 562263JC
75.43 €
-20%
60.35 €
|
|
MERITOR MBR6053
|
|
MGA D1500
|
|
MINTEX MDC1729
|
|
NATIONAL NBD1346
|
|
NK 203376
|
|
NK 313376
|
|
OPTIMAL BS7806
|
|
OPTIMAL BS7806C
|
|
PAGID 54235
|
|
PAGID 54235PRO
|
|
PE Automotive 01667300A
|
|
REMSA 667800
|
|
ROADHOUSE 667800
|
|
TEXTAR 93123500
61.56 €
-20%
49.25 €
|
|
TRW DF4356
54.71 €
-20%
43.77 €
|
|
VALEO 186858
|
|
ZIMMERMANN 400647300
|
|
ZIMMERMANN 400647320
|
|
ZIMMERMANN 400647370
|
|
ZIMMERMANN 400647372
|
|
ZIMMERMANN 400647375
|
| Mercedes VITO / MIXTO кутия (W639) | 95 коня | дизел |
| Mercedes VITO / MIXTO кутия (W639) | 136 коня | дизел |
| Mercedes VITO / MIXTO кутия (W639) | 163 коня | дизел |
| Mercedes VITO / MIXTO кутия (W639) | 224 коня | дизел |
| Mercedes VITO автобус (W639) | 95 коня | дизел |
| Mercedes VITO автобус (W639) | 136 коня | дизел |
| Mercedes VITO автобус (W639) | 163 коня | дизел |
| Mercedes VITO автобус (W639) | 224 коня | дизел |
| Mercedes VIANO (W639) | 136 коня | дизел |
| Mercedes VIANO (W639) | 163 коня | дизел |
| Mercedes VIANO (W639) | 224 коня | дизел |
| Mercedes VIANO (W639) | 136 коня | дизел |
| Mercedes VIANO (W639) | 163 коня | дизел |
| Mercedes VITO автобус (W639) | 163 коня | дизел |
| Mercedes VITO автобус (W639) | 136 коня | дизел |
| Mercedes VIANO (W639) | 190 коня | бензин |
| Mercedes VIANO (W639) | 218 коня | бензин |
| Mercedes VIANO (W639) | 150 коня | дизел |
| Mercedes VIANO (W639) | 109 коня | дизел |
| Mercedes VITO / MIXTO кутия (W639) | 150 коня | дизел |
| Mercedes VITO / MIXTO кутия (W639) | 109 коня | дизел |
| Mercedes VITO / MIXTO кутия (W639) | 190 коня | бензин |
| Mercedes VITO / MIXTO кутия (W639) | 218 коня | бензин |
| Mercedes VITO автобус (W639) | 190 коня | бензин |
| Mercedes VITO автобус (W639) | 109 коня | дизел |
| Mercedes VITO автобус (W639) | 150 коня | дизел |
| Mercedes VITO автобус (W639) | 218 коня | бензин |
| Mercedes VITO / MIXTO кутия (W639) | 88 коня | дизел |
| Mercedes VITO автобус (W639) | 88 коня | дизел |
| Mercedes VITO автобус (W639) | 231 коня | бензин |
| Mercedes VIANO (W639) | 231 коня | бензин |
| Mercedes VIANO (W639) | 109 коня | дизел |
| Mercedes VIANO (W639) | 150 коня | дизел |
| Mercedes VIANO (W639) | 204 коня | дизел |
| Mercedes VITO автобус (W639) | 95 коня | дизел |
| Mercedes VITO автобус (W639) | 95 коня | дизел |
| Mercedes VITO / MIXTO кутия (W639) | 116 коня | дизел |
| Mercedes VITO / MIXTO кутия (W639) | 204 коня | дизел |
| Mercedes VITO / MIXTO кутия (W639) | 109 коня | дизел |
| Mercedes VITO / MIXTO кутия (W639) | 150 коня | дизел |
| Mercedes VITO / MIXTO кутия (W639) | 258 коня | бензин |
| Mercedes VITO автобус (W639) | 258 коня | бензин |
| Mercedes VITO автобус (W639) | 109 коня | дизел |
| Mercedes VITO автобус (W639) | 116 коня | дизел |
| Mercedes VITO автобус (W639) | 150 коня | дизел |
| Mercedes VITO автобус (W639) | 204 коня | дизел |
| Mercedes VIANO (W639) | 116 коня | дизел |
| Mercedes VITO / MIXTO кутия (W639) | 95 коня | дизел |
| Mercedes VIANO (W639) | 258 коня | бензин |
| Mercedes VITO / MIXTO кутия (W639) | 231 коня | бензин |
| Mercedes VITO / MIXTO кутия (W639) | 136 коня | дизел |
| Mercedes VITO / MIXTO кутия (W639) | 163 коня | дизел |
| Mercedes VITO / MIXTO кутия (W639) | 82 коня | |
| Mercedes VITO автобус (W639) | 82 коня |
