спирачен диск TRUSTING
спирачен диск
| Производител | TRUSTING |
| Парт номер | DF338 |
| тегло | 14,117 kg |
| диаметър | 302 mm |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 19 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
| брой на дупките | 6 |
| височина | 48 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
| Toyota LAND CRUISER (_J6_) | 101 коня | дизел |
| Toyota LAND CRUISER (_J6_) | 103 коня | дизел |
| Toyota LAND CRUISER (_J6_) | 136 коня | дизел |
| Toyota LAND CRUISER (_J6_) | 105 коня | дизел |
| Toyota LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) | 95 коня | дизел |
| Toyota LAND CRUISER пикап (_J4_) | 103 коня | дизел |
| Toyota LAND CRUISER пикап (_J4_) | 90 коня | дизел |
| Toyota LAND CRUISER (BJ4_) | 103 коня | дизел |
| Toyota LAND CRUISER (BJ4_) | 80 коня | дизел |
| Toyota LAND CRUISER (BJ4_) | 90 коня | дизел |
| Toyota LAND CRUISER (_J6_) | 90 коня | дизел |
| Toyota LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) | 124 коня | дизел |
