спирачен диск TRUSTING
спирачен диск
| Производител | TRUSTING |
| Парт номер | DF400 |
| тегло | 14,726 kg |
| диаметър | 282,8 mm |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| минимална дебелина | 24,7 mm |
| кръг на дупките | 71,1 mm |
| брой на дупките | 5 |
| височина | 47,9 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
| Peugeot 407 (6D_) | 136 коня | бензин |
| Peugeot 407 (6D_) | 136 коня | дизел |
| Peugeot 407 (6D_) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 407 (6D_) | 116 коня | бензин |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 116 коня | бензин |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 136 коня | бензин |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 136 коня | дизел |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 125 коня | бензин |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 140 коня | бензин |
| Peugeot 407 (6D_) | 125 коня | бензин |
| Peugeot 407 (6D_) | 140 коня | бензин |
