спирачен диск TRUSTING
спирачен диск
| Производител | TRUSTING |
| Парт номер | DF698 |
| тегло | 10,896 kg |
| диаметър | 290 mm |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| минимална дебелина | 10,3 mm |
| кръг на дупките | 67 mm |
| брой на дупките | 5 |
| височина | 56,4 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ 2104230512
|
|
A.B.S. 16571
46.74 €
-20%
37.39 €
|
|
ABE C4M024ABE
37.04 €
-20%
29.63 €
|
|
ACDelco AC2557D
|
|
AP 14844
|
|
APEC braking DSK2043
|
|
ATE 24011201491
|
|
BENDIX 562051B
|
|
BOSCH 0986478899
|
|
BRECO BS7635
|
|
BREMBO 08917510
|
|
BREMBO 08917511
|
|
CAR 142394
|
|
CIFAM 800522
|
|
COMLINE ADC1636
|
|
DELPHI BG3602
72.09 €
-20%
57.67 €
|
|
E.T.F. 191213
|
|
FARCOM 230378
|
|
FEBI BILSTEIN 17829
37.37 €
-20%
29.9 €
|
|
FERODO DDF1251
39.99 €
-20%
31.99 €
|
|
FREMAX BD1213
|
|
FTE BS4795
|
|
GIRLING 6041344
|
|
GRAF DF29522
|
|
HERZOG GERMANY 001529
|
|
HP (ZEBRA) 57824
|
|
INTERBRAKE MR871P
|
|
JURID 562051J
75.95 €
-20%
60.76 €
|
|
JURID 562051JC
75.43 €
-20%
60.35 €
|
|
KAGER 371169
|
|
KAWE 680100
|
|
KWP 129522
|
|
LEMFÖRDER 22846
|
|
LEMFÖRDER 2284601
|
|
LPR M2747P
38.14 €
-20%
30.51 €
|
|
MAGNETI MARELLI 353612848540
|
|
MALÒ D203340
|
|
MAPCO 15791
|
|
METELLI 230522
|
|
METZGER 14844
|
|
MEYLE 0155232039
|
|
MINTEX MDC1365
|
|
NECTO WN1268
|
|
NK 203340
|
|
NK 313340
|
|
OPEN PARTS BDR186110
|
|
OPTIMAL BS7780
|
|
PAGID 52156
|
|
PEX 140739
|
|
PEX 140739N
|
|
PILENGA 5894
|
|
QUINTON HAZELL BDC4795
|
|
REMSA 627000
|
|
REMSA 680100
|
|
REMSA 686110
|
|
REMSA BDM630010
|
|
REMSA BDM686110
|
|
REMSA BDM724220
|
|
ROADHOUSE 627000
|
|
ROADHOUSE 680100
|
|
ROADHOUSE 686110
|
|
ROULUNDS RUBBER D2557
|
|
sbs 1815203340
32.89 €
-0%
32.89 €
|
|
ST-TEMPLIN 010142104054
|
|
SWAG 10917829
|
|
TEXTAR 92091100
63.38 €
-20%
50.71 €
|
|
TOPRAN 400862
|
|
TRISCAN 812023143
|
|
TRW DF4134
51.64 €
-20%
41.31 €
|
|
TRW DF4134BP
|
|
WOKING D680100
|
|
ZIMMERMANN 400360000
|
| Mercedes E-CLASS (W210) | 113 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 136 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 150 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 129 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 224 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 224 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 150 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 170 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 170 коня | бензин |
