спирачен диск TRUSTING
спирачен диск
| Производител | TRUSTING |
| Парт номер | DF740 |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 9,766 kg |
| диаметър | 255,8 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| кръг на дупките | 68 mm |
| брой на дупките | 5 |
| височина | 47,8 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17221
48.83 €
-20%
39.06 €
|
|
APEC braking DSK2380
|
|
ATE 24012202211
|
|
BENDIX 562516BC
|
|
BREMBO 09A59710
|
|
BREMBO 09A59711
|
|
CAR 1421122
|
|
CAR HPD1122
|
|
CIFAM 8001210C
|
|
DELPHI BG3785
48.59 €
-20%
38.87 €
|
|
FREMAX BD5315
|
|
FTE BS7067
|
|
GIRLING 6042102
|
|
HP (ZEBRA) 58023
|
|
INTERBRAKE VW631V
|
|
JURID 562516J
|
|
JURID 562516JC
|
|
LPR V2019V
|
|
METELLI 231210C
|
|
MEYLE 1155231004
|
|
MINTEX MDC2085
|
|
NK 2047131
|
|
NK 3147131
|
|
PEX 140829
|
|
PILENGA V870
|
|
REMSA 683510
|
|
REMSA 694320
|
|
REMSA BDM694320
|
|
ROADHOUSE 683510
|
|
ROADHOUSE 694320
|
|
TRW DF4210
46.71 €
-20%
37.37 €
|
|
WOKING D683510
|
|
AUDI 8D0615601D
|
|
VW 3B0615601B
|
| Audi A4 (8D2, B5) | 265 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 265 коня | бензин |
