спирачен диск TRUSTING
спирачен диск
| Производител | TRUSTING |
| Парт номер | DF746 |
| тегло | 7,997 kg |
| диаметър | 238 mm |
| дебелина на спирачния диск | 8 mm |
| минимална дебелина | 7 mm |
| кръг на дупките | 52,3 mm |
| брой на дупките | 4 |
| височина | 74,5 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без комплект колесен лагер |
| вид на спирачния диск | плътен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
| Renault 19 II Cabriolet (D53_, 853_) | 90 коня | бензин |
| Renault 19 I Chamade (L53_) | 135 коня | бензин |
| Renault 19 II Cabriolet (D53_, 853_) | 135 коня | бензин |
| Renault 19 II Cabriolet (D53_, 853_) | 88 коня | бензин |
| Renault 19 II Chamade (L53_) | 135 коня | бензин |
| Renault 19 I Cabriolet (D53_) | 137 коня | бензин |
