спирачен диск TRUSTING
спирачен диск
| Производител | TRUSTING |
| Парт номер | DF752 |
| тегло | 6,523 kg |
| диаметър | 250,5 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| кръг на дупките | 62 mm |
| брой на дупките | 6 |
| височина | 21 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 15043
|
|
ACDelco AC2215D
|
|
AP 34094
|
|
ATE 24011001791
|
|
BENDIX 561129B
|
|
BOSCH 0986478008
|
|
BOSCH 0986478739
|
|
BRADI 1000555
|
|
BRECO BS7257
|
|
BREMBO 08391020
|
|
CAR 142184
|
|
CAR HPD184
|
|
CIFAM 800159
|
|
DELPHI BG2319
|
|
FERODO DDF091
44.1 €
-20%
35.28 €
|
|
FTE BS3738
|
|
GRAF DF29159
|
|
HP (ZEBRA) 52297
|
|
INTERBRAKE AR053P
|
|
JURID 561129J
|
|
KAGER 370353
|
|
KAWE 613900
|
|
KWP 1029159
|
|
KWP 129159
|
|
LEMFÖRDER 18216
|
|
LPR A2053P
|
|
MAGNETI MARELLI 353610005550
|
|
MALÒ D201013
|
|
METELLI 230159
|
|
MINTEX MDC187
|
|
NECTO WN269
|
|
NK 201013
|
|
OPEN PARTS BDR100310
|
|
OPTIMAL BS1390
|
|
PAGID 50113
|
|
PEX 140002
|
|
PILENGA 5020
|
|
QUINTON HAZELL BDC3738
|
|
REMSA 613900
|
|
REMSA BDM600310
|
|
ROADHOUSE 613900
|
|
ROULUNDS RUBBER D2215
|
|
sbs 1815201013
43.68 €
-0%
43.68 €
|
|
TEXTAR 92033700
|
|
TRISCAN 812012108
|
|
TRW DF1715
|
|
VALEO 186107
|
|
WOKING D613900
|
|
ZIMMERMANN 110220300
|
|
ALFA ROMEO 0060533971
|
|
ALFA ROMEO 0060702072
|
|
ALFA ROMEO 0060702072RP
|
|
ALFA ROMEO 116462621501
|
|
ALFA ROMEO 11646262150100
|
|
ALFA ROMEO 60533971
|
|
ALFA ROMEO 60533972
|
|
FIAT 60702072
|
| Alfa Romeo 75 (162B) | 110 коня | бензин |
| Alfa Romeo 75 (162B) | 155 коня | бензин |
| Alfa Romeo 75 (162B) | 116 коня | бензин |
| Alfa Romeo 75 (162B) | 120 коня | бензин |
| Alfa Romeo 75 (162B) | 122 коня | бензин |
| Alfa Romeo 75 (162B) | 150 коня | бензин |
| Alfa Romeo 75 (162B) | 128 коня | бензин |
| Alfa Romeo 75 (162B) | 146 коня | бензин |
| Alfa Romeo 75 (162B) | 148 коня | бензин |
| Alfa Romeo 75 (162B) | 95 коня | дизел |
| Alfa Romeo 75 (162B) | 150 коня | бензин |
| Alfa Romeo 90 (162) | 110 коня | дизел |
| Alfa Romeo 90 (162) | 150 коня | бензин |
| Alfa Romeo 75 (162B) | 112 коня | дизел |
| Alfa Romeo 75 (162B) | 129 коня | бензин |
| Alfa Romeo 75 (162B) | 154 коня | бензин |
| Alfa Romeo ALFETTA GT (116) | 131 коня | бензин |
| Alfa Romeo 90 (162) | 156 коня | бензин |
