спирачен диск TRUSTING
спирачен диск
| Производител | TRUSTING |
| Парт номер | DF753 |
| тегло | 8,514 kg |
| диаметър | 250 mm |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| минимална дебелина | 10,8 mm |
| кръг на дупките | 71 mm |
| брой на дупките | 5 |
| височина | 62,5 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16188
44.64 €
-20%
35.72 €
|
|
ACDelco AC2191D
|
|
AP 14377
|
|
APEC braking DSK296
|
|
ATE 24011201362
|
|
BENDIX 561684B
|
|
BOSCH 0986478840
|
|
BRADI 1092654
|
|
BRECO BS7439
|
|
BREMBO 08563610
|
|
CAR 142146
|
|
CAR HPD146
|
|
CIFAM 800335
|
|
DELPHI BG2689
21.2 €
-20%
16.96 €
|
|
E.T.F. 191796
|
|
FARCOM 230752
|
|
FERODO DDF554
49.01 €
-20%
39.21 €
|
|
FREMAX BD1796
|
|
FTE BS4530
|
|
GIRLING 6014354
|
|
GRAF DF29335
|
|
HP (ZEBRA) 57488
|
|
INTERBRAKE CR311P
|
|
JURID 561684J
|
|
KAWE 614100
|
|
KWP 1029335
|
|
KWP 129335
|
|
LPR C1311P
|
|
MAGNETI MARELLI 353610926540
|
|
MALÒ D201922
|
|
MAPCO 15039
|
|
METELLI 230335
|
|
MINTEX MDC835
|
|
NECTO WN606
|
|
NK 201922
|
|
OPEN PARTS BDA111610
|
|
OPEN PARTS BDR111610
|
|
OPTIMAL BS1410
|
|
PAGID 50613
|
|
PEX 140132
|
|
PILENGA 5379
|
|
QUINTON HAZELL BDC4530
|
|
QUINTON HAZELL BDC4535
|
|
REMSA 614100
|
|
REMSA BDM611610
|
|
ROADHOUSE 614100
|
|
ROULUNDS RUBBER D2191
|
|
sbs 1815201922
47.37 €
-0%
47.37 €
|
|
TEXTAR 92059900
|
|
TRISCAN 812038115
|
|
TRW DF1435
|
|
VALEO 186621
|
|
WOKING D614100
|
|
CITROEN 95661796
|
|
CITROEN 96661796
|
| Citroen XM Break (Y3) | 109 коня | дизел |
| Citroen XM Break (Y3) | 121 коня | бензин |
| Citroen XM Break (Y3) | 141 коня | бензин |
| Citroen XM Break (Y3) | 167 коня | бензин |
| Citroen XM Break (Y4) | 132 коня | бензин |
| Citroen XM Break (Y4) | 129 коня | дизел |
| Citroen XM Break (Y4) | 147 коня | бензин |
| Citroen XM Break (Y4) | 190 коня | бензин |
| Citroen XM Break (Y4) | 167 коня | бензин |
| Citroen XM Break (Y4) | 109 коня | дизел |
| Citroen XM Break (Y3) | 107 коня | бензин |
| Citroen XM Break (Y4) | 82 коня | дизел |
| Citroen XM Break (Y3) | 82 коня | дизел |
