спирачен диск TRUSTING
спирачен диск
| Производител | TRUSTING |
| Парт номер | DF764 |
| тегло | 9,307 kg |
| диаметър | 280 mm |
| дебелина на спирачния диск | 9,9 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| кръг на дупките | 64,1 mm |
| брой на дупките | 5 |
| височина | 61,8 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17060
59.29 €
-20%
47.44 €
|
|
ABE C4K003ABE
37.04 €
-20%
29.63 €
|
|
ACDelco AC2566D
|
|
AP 15387
|
|
APEC braking DSK830
|
|
ATE 24011002701
|
|
BENDIX 562166B
|
|
BOSCH 0986478837
|
|
BRECO BS7590
|
|
BREMBO 08787810
|
|
CAR 142304
|
|
CAR HPD304
|
|
CIFAM 800644
|
|
COMLINE ADC1319
33.62 €
-20%
26.89 €
|
|
DELPHI BG3550
98.17 €
-20%
78.53 €
|
|
E.T.F. 190847
|
|
FARCOM 230404
|
|
FERODO DDF1081
60.41 €
-20%
48.33 €
|
|
FREMAX BD0847
|
|
FTE BS5220
|
|
GIRLING 6042034
|
|
GRAF DF29644
|
|
HP (ZEBRA) 57980
|
|
HP (ZEBRA) W50377
|
|
INTERBRAKE AV311P
|
|
JURID 562166J
|
|
KAGER 371201
|
|
KAWE 661500
|
|
KWP 129644
|
|
LPR A4311P
|
|
MAGNETI MARELLI 353610332540
|
|
MALÒ D204018
|
|
MAPCO 15600
|
|
METELLI 230644
|
|
MINTEX MDC1085
|
|
NECTO WN1092
|
|
NK 204018
|
|
OPEN PARTS BDR189410
|
|
OPTIMAL BS6310
|
|
PAGID 50300
|
|
PILENGA 5438
|
|
QUINTON HAZELL BDC5220
|
|
REMSA 661500
|
|
REMSA BDM689410
|
|
ROADHOUSE 661500
|
|
ROULUNDS RUBBER D2566
|
|
ROULUNDS RUBBER D2567
|
|
sbs 1815204018
29.73 €
-0%
29.73 €
|
|
TEXTAR 92103500
52.08 €
-20%
41.66 €
|
|
TRISCAN 812017117
|
|
TRW DF4203
51 €
-20%
40.8 €
|
|
TRW DF4534
|
|
WOKING D661500
|
|
ZIMMERMANN 450153700
|
|
ROVER GBD90847
|
|
ROVER SDB000870
|
|
ROVER SDB101100
|
| Rover 75 (RJ) | 120 коня | бензин |
| Rover 75 (RJ) | 150 коня | бензин |
| Rover 75 (RJ) | 175 коня | бензин |
| Rover 75 Tourer (RJ) | 120 коня | бензин |
| Rover 75 Tourer (RJ) | 150 коня | бензин |
| Rover 75 Tourer (RJ) | 115 коня | дизел |
