спирачен диск TRUSTING
спирачен диск
| Производител | TRUSTING |
| Парт номер | DF783 |
| тегло | 20,487 kg |
| диаметър | 314 mm |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 28 mm |
| кръг на дупките | 68 mm |
| брой на дупките | 10 |
| височина | 59 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| повърхност | боядисан |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16328
64.9 €
-20%
51.92 €
|
|
ABE C3A023ABE
77.72 €
-20%
62.17 €
|
|
APEC braking DSK2017
|
|
ATE 24013001041
|
|
BENDIX 562002B
|
|
BOSCH 0986478617
|
|
BRADI 101362E
|
|
BRECO BS8340
|
|
BREMBO 09772810
|
|
BREMBO 09772811
|
|
BREMBO FD093000
|
|
BREMBO FS093000
|
|
CAR 142712
|
|
CAR HPD712
|
|
CIFAM 800707C
|
|
FERODO DDF954
159.92 €
-20%
127.94 €
|
|
FERODO DRF954
|
|
INTERBRAKE AD511V
|
|
JURID 562002J
92.31 €
-20%
73.84 €
|
|
KAGER 371153
|
|
METELLI 230707C
|
|
NK 204780
62.78 €
-20%
50.22 €
|
|
PILENGA V867
|
|
QUINTON HAZELL BDC4788
|
|
REMSA 659210
|
|
REMSA BDM674820
|
|
ROADHOUSE 659210
|
|
TEXTAR 98200073201
|
|
TRW DF4125
|
|
AUDI 441615301AA
|
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 299 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 174 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 174 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 230 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 290 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 290 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 230 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 230 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 230 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 193 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 193 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 150 коня | дизел |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 150 коня | дизел |
