спирачен диск TRUSTING
спирачен диск
| Производител | TRUSTING |
| Парт номер | DF826 |
| тегло | 11,886 kg |
| диаметър | 276 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| кръг на дупките | 71 mm |
| брой на дупките | 5 |
| височина | 48 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16052
35.12 €
-20%
28.1 €
|
|
ABE C3C021ABE
43.97 €
-20%
35.17 €
|
|
ACDelco AC2081D
|
|
AP 24265
|
|
APEC braking DSK728
|
|
ATE 24012201411
|
|
BOSCH 0986478140
|
|
BRADI 1091924
|
|
BRECO BS7989
|
|
BREMBO 09526410
|
|
CAR 142532
|
|
CAR HPD532
|
|
CIFAM 800190
|
|
DELPHI BG2460
52.87 €
-20%
42.3 €
|
|
E.T.F. 197322
|
|
FEBI BILSTEIN 18918
49.83 €
-20%
39.87 €
|
|
FERODO DDF228
57.83 €
-20%
46.26 €
|
|
FREMAX BD7322
|
|
FTE BS3724
|
|
GIRLING 6012221
|
|
GRAF DF29190
|
|
HP (ZEBRA) 57333
|
|
HP (ZEBRA) 57336
|
|
INTERBRAKE CR241V
|
|
JURID 561509J
|
|
KAGER 370397
|
|
KAWE 626510
|
|
KWP 1029190
|
|
KWP 129190
|
|
LEMFÖRDER 13667
|
|
LEMFÖRDER 1366701
|
|
LPR C1241V
33.13 €
-20%
26.5 €
|
|
MAGNETI MARELLI 353610919240
|
|
MALÒ D209916
|
|
MAPCO 15322
|
|
MAPCO 153222
|
|
METELLI 230190
|
|
METZGER 24265
|
|
MINTEX MDC700
|
|
NECTO WN482
|
|
NK 209916
|
|
OPEN PARTS BDA110920
|
|
OPEN PARTS BDR110920
|
|
OPTIMAL BS2650
|
|
PAGID 50620
|
|
PEX 140125
|
|
PILENGA V085
|
|
QUINTON HAZELL BDC3724
|
|
REMSA 626510
|
|
REMSA BDM610920
|
|
ROADHOUSE 626510
|
|
ROULUNDS RUBBER D2081
|
|
SASIC 2464E74J
|
|
sbs 1815209916
36.05 €
-0%
36.05 €
|
|
STOP 561509S
|
|
SWAG 62918918
|
|
TEXTAR 92054400
|
|
TRISCAN 812010103
|
|
TRW DF1222
|
|
TRW DF1222BP
|
|
VALEO 186145
|
|
WOKING D626510
|
|
ZIMMERMANN 440310100
|
|
CITROEN 95637322
|
|
CITROEN 95661812
|
|
CITROEN 96054779
|
|
PEUGEOT 42460000000
|
|
PEUGEOT 424600000000
|
|
PEUGEOT 4246E7
|
|
PEUGEOT 4246E8
|
| Citroen XM (Y3) | 109 коня | дизел |
| Citroen XM (Y3) | 82 коня | дизел |
| Citroen XM (Y3) | 121 коня | бензин |
| Citroen XM (Y3) | 167 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 121 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 141 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 147 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 132 коня | бензин |
| Citroen XM (Y3) | 107 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 107 коня | бензин |
