спирачен диск TRUSTING
спирачен диск
| Производител | TRUSTING |
| Парт номер | DF830 |
| тегло | 4,7 kg |
| диаметър | 238 mm |
| дебелина на спирачния диск | 8 mm |
| минимална дебелина | 7 mm |
| кръг на дупките | 52,3 mm |
| брой на дупките | 4 |
| височина | 74,5 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
| Renault 19 I (B/C53_) | 73 коня | бензин |
| Renault 19 I (B/C53_) | 90 коня | бензин |
| Renault 19 I (B/C53_) | 64 коня | дизел |
| Renault 19 I Chamade (L53_) | 64 коня | дизел |
| Renault 19 II (B/C53_) | 64 коня | дизел |
| Renault 19 II (B/C53_) | 73 коня | бензин |
| Renault 19 I Chamade (L53_) | 73 коня | бензин |
| Renault 19 II Chamade (L53_) | 73 коня | бензин |
| Renault 19 I Chamade (L53_) | 90 коня | бензин |
| Renault 19 I (B/C53_) | 135 коня | бензин |
| Renault 19 II (B/C53_) | 90 коня | дизел |
| Renault 19 I Cabriolet (D53_) | 75 коня | бензин |
| Renault 19 I Cabriolet (D53_) | 95 коня | бензин |
| Renault 19 II кутия (S53_) | 92 коня | дизел |
| Renault CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) | 169 коня | бензин |
| Renault 19 I Chamade (L53_) | 107 коня | бензин |
| Renault 19 I Chamade (L53_) | 92 коня | дизел |
| Renault 19 II (B/C53_) | 90 коня | бензин |
