спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF1114 |
| повърхност | боядисан |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 256 mm |
| дебелина на спирачния диск | 13 mm |
| минимална дебелина | 11 mm |
| центриращ диаметър | 72 mm |
| височина | 61 mm |
| брой на дупките | 5 |
| мярка на резбата | 15 |
| кръг на дупките | 118 mm |
| цвят | черен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 15035
|
|
ABEX W0304
|
|
ACDelco AC2017D
|
|
APEC braking DSK907
|
|
ATE 24011301681
|
|
ATE 413168
|
|
BENDIX 333169
|
|
BENDIX 561159B
|
|
BENDIX 561159BC
|
|
BORG & BECK BBD4909
|
|
BOSCH 0986478067
|
|
BOSCH 986478067
|
|
BRADI 1150814
|
|
Brake ENGINEERING DI844781
|
|
BREMBO 08447810
|
|
CAR 142175
|
|
CAR HPD175
|
|
DELPHI BG2239
|
|
DELPHI BG239
|
|
DELPHI BS3195
|
|
FAG BS3195
|
|
FERODO DDF117
39.14 €
-20%
31.31 €
|
|
FIRST LINE FBD168
|
|
FTE BS3195
|
|
GIRLING 6011143
|
|
GRAF DF2893
|
|
HELLA 8DD355100701
|
|
JURID 561159J
|
|
JURID 561159JC
|
|
LEMFÖRDER 16795
|
|
LPR F2061P
14.46 €
-20%
11.57 €
|
|
MAGNETI MARELLI 353611508140
|
|
METELLI 230093
|
|
MGA D893
|
|
MINTEX MDC267
|
|
NATIONAL NBD181
|
|
NK 209913
32.89 €
-20%
26.31 €
|
|
NK 319913
|
|
OBTEC A/S 161602
|
|
OBTEC A/S 815161602
|
|
PAGID 50907
|
|
PEX 140148
|
|
QH Benelux 55285
|
|
QUINTON HAZELL BDC3195
|
|
QUINTON HAZELL BSF3195
|
|
REMSA 616800
|
|
ROADHOUSE 616800
|
|
ROULUNDS RUBBER D2017
|
|
SEBRO 3220
|
|
TEXTAR 92027100
66.17 €
-20%
52.94 €
|
|
TEXTAR 98200027101
|
|
TRISCAN 812010165
|
|
TRISCAN 812028104
|
|
TRUSTING DF645
|
|
VALEO 186205
|
|
WOKING P616800
|
|
CITROEN 4246N3
|
|
CITROEN RP4246N3
|
|
CITROEN ZF04450931
|
|
CITROEN ZF07568501
|
|
FIAT 4450931
|
|
FIAT 7568501
|
|
PEUGEOT 424685
|
|
PEUGEOT 424696
|
|
PEUGEOT 4246B3
|
| Citroen C25 автобус (280_, 290_) | 79 коня | бензин |
| Citroen C25 автобус (280_, 290_) | 95 коня | дизел |
| Peugeot J5 автобус (280P) | 73 коня | дизел |
| Peugeot J5 (бордова) платформа/ шаси (280L) | 73 коня | дизел |
| Peugeot J5 автобус (280P) | 75 коня | бензин |
| Fiat DUCATO Panorama (280) | 72 коня | дизел |
| Fiat DUCATO Panorama (280) | 79 коня | бензин |
| Peugeot J5 автобус (280P) | 79 коня | бензин |
| Peugeot J5 (бордова) платформа/ шаси (280L) | 79 коня | бензин |
| Peugeot J5 (бордова) платформа/ шаси (280L) | 75 коня | бензин |
| Fiat DUCATO кутия (280) | 67 коня | бензин |
| Fiat DUCATO кутия (280) | 79 коня | бензин |
| Fiat DUCATO кутия (280) | 75 коня | дизел |
| Fiat DUCATO кутия (280) | 72 коня | дизел |
| Peugeot J5 кутия (280L) | 69 коня | бензин |
| Citroen C25 кутия (280_, 290_) | 79 коня | бензин |
| Fiat DUCATO Panorama (280) | 69 коня | бензин |
| Fiat DUCATO (бордова) платформа/ шаси (280) | 75 коня | дизел |
