спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF1561 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 258 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8,4 mm |
| центриращ диаметър | 62 mm |
| височина | 60 mm |
| брой на дупките | 4 |
| мярка на резбата | 15 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| цвят | черен |
| повърхност | боядисан |
| диаметър на барабана | 160,4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 15726
25.53 €
-20%
20.42 €
|
|
ABEX W0272
|
|
ACDelco AC2070D
|
|
AP 10111E
|
|
APEC braking DSK553
|
|
ATE 24011001501
|
|
ATE 24031001501
|
|
ATE 24111001501
|
|
ATE 410150
|
|
BENDIX 333141
|
|
BENDIX 561132B
|
|
BENDIX 561132BC
|
|
BORG & BECK BBD5343
|
|
BOSCH 0986478034
|
|
BOSCH 986478034
|
|
BOSCH F026A00939
|
|
BRADI 1061254
|
|
Brake ENGINEERING DI839472
|
|
BREMBO 08394720
|
|
BREMBO 08394724
|
|
CAR 142111
|
|
CAR HPD111
|
|
DBA DBA671
|
|
DELPHI BG202
|
|
DELPHI BG2202
34.43 €
-20%
27.55 €
|
|
DELPHI BS3288
|
|
FAG BS3288
|
|
FEBI BILSTEIN 04091
27.83 €
-20%
22.26 €
|
|
FERODO DDF093
73.63 €
-20%
58.9 €
|
|
FERODO DDF0931
|
|
FERODO DRF093S
|
|
FIRST LINE FBD133
|
|
FTE BS3288
|
|
GIRLING 6015614
|
|
GRAF DF2884
|
|
HELLA 8DD355100351
|
|
JURID 561132J
|
|
JURID 561132JC
|
|
LEMFÖRDER 1040602
|
|
LPR B2131P
33.13 €
-20%
26.5 €
|
|
MAGNETI MARELLI 353610612540
|
|
MAGNETI MARELLI 431602041230
|
|
MAPCO 15719
22.24 €
-0%
22.24 €
|
|
METELLI 230084
|
|
METZGER 10111E
|
|
MEYLE 3155233001
|
|
MEYLE 3155233001PD
|
|
MGA D884
|
|
MINTEX MDC470
|
|
NATIONAL NBD105
|
|
NK 201510
29.15 €
-20%
23.32 €
|
|
NK 311510
|
|
OBTEC A/S 131336
|
|
PAGID 50407
|
|
PEX 140087
|
|
QH Benelux 52485
|
|
QUINTON HAZELL BDC3288
|
|
QUINTON HAZELL BSF3288
|
|
REMSA 619700
|
|
ROADHOUSE 619700
|
|
ROULUNDS RUBBER D2070
|
|
SEBRO 2485
|
|
SWAG 20904091
|
|
TEXTAR 92019200
40.6 €
-20%
32.48 €
|
|
TEXTAR 98200019201
|
|
TRISCAN 812011113
|
|
TRUSTING DF093
21.87 €
--0%
21.87 €
|
|
VALEO 186117
|
|
WOKING P619700
|
|
ZIMMERMANN 1501129
|
|
ZIMMERMANN 150112900
|
|
ZIMMERMANN 150112950
|
|
ZIMMERMANN 150112952
|
|
BMW 34211119581
|
|
BMW 34211122282
|
|
BMW 34216755407
|
| BMW 3 (E21) | 143 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 90 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 100 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 102 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 105 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 115 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 113 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 136 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 129 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 125 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 139 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 150 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 171 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 122 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 129 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 86 коня | дизел |
| BMW 3 (E30) | 115 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E30) | 113 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E30) | 129 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E30) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E30) | 115 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E30) | 100 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E30) | 113 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E30) | 129 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E30) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E30) | 171 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 102 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 90 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 102 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E30) | 102 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E30) | 115 коня | бензин |
