спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF1621 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 261 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| височина | 82 mm |
| центриращ диаметър | 39,8 mm |
| брой на дупките | 4 |
| мярка на резбата | M12 x 1,50 |
| кръг на дупките | 100 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAUXHALL 90348319
|
|
A.B.S. 15893
35.12 €
-20%
28.1 €
|
|
ABEX W0498
|
|
ACDelco AC2118D
|
|
APEC braking DSK535
|
|
ATE 24011001441
|
|
ATE 410144
|
|
BENDIX 345100
|
|
BENDIX 561530B
|
|
BENDIX 561530BC
|
|
BOSCH 0986478328
|
|
BOSCH 986478328
|
|
BRADI 1341754
|
|
BREMBO 08530910
|
|
DELPHI BG2571
29.15 €
-20%
23.32 €
|
|
DELPHI BG571
|
|
DELPHI BS3681
|
|
FAG BS3681
|
|
FEBI BILSTEIN 04525
35.9 €
-20%
28.72 €
|
|
FERODO DDF242
63.99 €
-20%
51.2 €
|
|
FERODO DDF2421
|
|
FERODO DRF242
|
|
FIRST LINE FBD040
|
|
FTE BS3681
|
|
GIRLING 6016214
|
|
GRAF DF29283
|
|
HELLA 8DD355101671
|
|
JURID 561530J
35.79 €
-20%
28.63 €
|
|
LEMFÖRDER 1466403
|
|
LPR O1181P
34.45 €
-20%
27.56 €
|
|
MAGNETI MARELLI 353613417540
|
|
MAGNETI MARELLI 431602041620
|
|
MAPCO 15747
30.67 €
-0%
30.67 €
|
|
MAPCO 157472
|
|
MAPCO 157482
|
|
METELLI 230283
|
|
METZGER 14286
|
|
MEYLE 6155236006
|
|
MGA D1083
|
|
MINTEX MDC691
|
|
NATIONAL NBD138
|
|
NK 203616
48.6 €
-20%
38.88 €
|
|
NK 313616
|
|
OBTEC A/S 252503
|
|
PAGID 52407
|
|
PEX 140429
|
|
QH Benelux 55162
|
|
QUINTON HAZELL BDC3681
|
|
QUINTON HAZELL BSF3681
|
|
REMSA 621700
|
|
ROADHOUSE 621700
|
|
ROULUNDS RUBBER D2118
|
|
SEBRO 5161
|
|
SWAG 40904525
|
|
TEXTAR 92042000
|
|
TEXTAR 98200042001
|
|
TRISCAN 812024111
|
|
TRUSTING DF047
|
|
VALEO 186302
|
|
WOKING P621700
|
|
ZIMMERMANN 4301463
|
|
ZIMMERMANN 430146300
|
|
ZIMMERMANN 430146350
|
|
OPEL 569204
|
|
OPEL 90348319
|
| Opel KADETT E хетчбек (33_, 34_, 43_, 44_) | 115 коня | бензин |
| Opel KADETT E хетчбек (33_, 34_, 43_, 44_) | 129 коня | бензин |
| Opel KADETT E хетчбек (33_, 34_, 43_, 44_) | 150 коня | бензин |
| Opel KADETT E (39_, 49_) | 115 коня | бензин |
| Opel VECTRA A хетчбек (88_, 89_) | 100 коня | бензин |
| Opel VECTRA A (86_, 87_) | 100 коня | бензин |
| Opel VECTRA A (86_, 87_) | 115 коня | бензин |
| Opel VECTRA A хетчбек (88_, 89_) | 115 коня | бензин |
| Opel VECTRA A хетчбек (88_, 89_) | 129 коня | бензин |
| Opel VECTRA A (86_, 87_) | 129 коня | бензин |
| Opel VECTRA A (86_, 87_) | 170 коня | бензин |
| Opel KADETT E хетчбек (33_, 34_, 43_, 44_) | 115 коня | бензин |
| Opel KADETT E хетчбек (33_, 34_, 43_, 44_) | 150 коня | бензин |
| Opel KADETT E (39_, 49_) | 115 коня | бензин |
| Opel VECTRA A (86_, 87_) | 116 коня | бензин |
| Opel VECTRA A хетчбек (88_, 89_) | 116 коня | бензин |
| Opel KADETT E хетчбек (33_, 34_, 43_, 44_) | 156 коня | бензин |
