спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF1630 |
| цвят | черен |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 221 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8,7 mm |
| центриращ диаметър | 72 mm |
| височина | 42 mm |
| брой на дупките | 4 |
| мярка на резбата | 13,6 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| повърхност | боядисан |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 15733
|
|
ABEX W0252
|
|
APEC braking DSK133
|
|
ATE 24011001481
|
|
ATE 410148
|
|
BENDIX 333122
|
|
BENDIX 561114B
|
|
BORG & BECK BBD4749
|
|
BOSCH 0986478068
|
|
BOSCH 986478068
|
|
BRADI 1170814
|
|
Brake ENGINEERING DI834391
|
|
BREMBO 08343910
|
|
BREMBO 08343914
|
|
CAR 142251
|
|
CAR HPD251
|
|
DELPHI BG118
|
|
DELPHI BG2118
16.87 €
-20%
13.49 €
|
|
DELPHI BS3120
|
|
FAG BS3120
|
|
FERODO DDF079
32.47 €
-20%
25.97 €
|
|
FERODO DDF0791
|
|
FIRST LINE FBD184
|
|
FTE BS3120
|
|
GIRLING 6016303
|
|
GRAF DF2841
|
|
HELLA 8DD355100171
|
|
JURID 561114J
|
|
LEMFÖRDER 1683001
|
|
MAGNETI MARELLI 350711708140
|
|
MAGNETI MARELLI 431602040720
|
|
MAPCO 15733
|
|
METELLI 230041
|
|
METZGER 10027E
|
|
MINTEX MDC11
|
|
NK 202510
|
|
NK 312510
|
|
OBTEC A/S 171070
|
|
OBTEC A/S 815171070
|
|
PAGID 51005
|
|
PEX 140174
|
|
QH Benelux 53365
|
|
QUINTON HAZELL BDC3120
|
|
QUINTON HAZELL BSF3120
|
|
REMSA 601900
|
|
ROADHOUSE 601900
|
|
SEBRO 3365
|
|
TEXTAR 92011900
31.14 €
-20%
24.91 €
|
|
TEXTAR 98200011901
|
|
TRISCAN 812016111
|
|
TRUSTING DF005
|
|
VALEO 186016
|
|
VALEO 186160
|
|
ZIMMERMANN 2501162
|
|
ZIMMERMANN 250116200
|
|
FORD 1570348
|
|
FORD 1571346
|
|
FORD 1571347
|
|
FORD 1571348
|
|
FORD 1591990
|
|
FORD 1591991
|
|
FORD 1629450
|
|
FORD 1629451
|
|
FORD 1659451
|
|
FORD 5022650
|
|
FORD 5022651
|
|
FORD 6089874
|
|
FORD 6089875
|
|
FORD 6156352
|
|
FORD 6158212
|
|
FORD 6158213
|
|
FORD 84FX1125BB
|
|
FORD 84FX1125CA
|
| Ford FIESTA I (GFBT) | 40 коня | бензин |
| Ford FIESTA I (GFBT) | 45 коня | бензин |
| Ford FIESTA II (FBD) | 49 коня | бензин |
| Ford FIESTA I (GFBT) | 53 коня | бензин |
| Ford FIESTA I (GFBT) | 66 коня | бензин |
| Ford FIESTA II (FBD) | 45 коня | бензин |
| Ford FIESTA II (FBD) | 50 коня | бензин |
| Ford FIESTA II (FBD) | 69 коня | бензин |
| Ford FIESTA II (FBD) | 71 коня | бензин |
| Ford FIESTA II (FBD) | 73 коня | бензин |
| Ford FIESTA II (FBD) | 75 коня | бензин |
| Ford FIESTA II (FBD) | 54 коня | дизел |
| Ford FIESTA I (GFBT) | 55 коня | бензин |
| Ford FIESTA кутия (WFVT) | 40 коня | бензин |
| Ford FIESTA кутия (WFVT) | 53 коня | бензин |
| Ford FIESTA кутия (FVD) | 45 коня | бензин |
| Ford FIESTA II (FBD) | 69 коня | бензин |
| Ford FIESTA кутия (FVD) | 54 коня | дизел |
