спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF1769 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 281 mm |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| минимална дебелина | 24,2 mm |
| центриращ диаметър | 59 mm |
| височина | 43,7 mm |
| брой на дупките | 5 |
| мярка на резбата | 13 |
| кръг на дупките | 98 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16200
70.42 €
-20%
56.34 €
|
|
ABEX W0677
|
|
ACDelco AC2152D
|
|
ACDelco AC2221D
|
|
APEC braking DSK782
|
|
ATE 24012601031
|
|
BENDIX 561664B
|
|
BORG & BECK BBD5092
|
|
BOSCH 0986478107
|
|
BRADI 100212E
|
|
Brake ENGINEERING DI955367
|
|
BREMBO 09518010
|
|
CAR 142003
|
|
CAR HPD003
|
|
DELPHI BG2726
|
|
DELPHI BG726
|
|
FERODO DDF474
92 €
-20%
73.6 €
|
|
FERODO DDF4741
|
|
FIRST LINE FBD855
|
|
GIRLING 6017691
|
|
HELLA 8DD355103131
|
|
HELLA 8DD355120291
|
|
JURID 561664J
|
|
LPR A2231V
|
|
MAGNETI MARELLI 351002120500
|
|
MAGNETI MARELLI 353611520240
|
|
METELLI 230240
|
|
METELLI 230367
|
|
MEYLE 2155210014
|
|
MGA D1167
|
|
MINTEX MDC749
|
|
MINTEX MDC810
|
|
NATIONAL NBD411
|
|
NK 201014
|
|
OBTEC A/S 303020
|
|
PAGID 50122
|
|
PAGID 55614
|
|
PEX 140012
|
|
PEX 140164
|
|
PILENGA V015
|
|
PILENGA V034
|
|
QH Benelux 57489
|
|
QUINTON HAZELL BDC4355
|
|
QUINTON HAZELL BSF4355
|
|
REMSA 647910
|
|
ROADHOUSE 630510
|
|
ROULUNDS RUBBER D2152
|
|
ROULUNDS RUBBER D2221
|
|
SEBRO 2247
|
|
TEXTAR 92061000
101.3 €
-20%
81.04 €
|
|
TEXTAR 92261403
|
|
TEXTAR 98200061001
|
|
TRISCAN 812012116
|
|
TRUSTING DF672
|
|
VALEO 186405
|
|
WOKING P618610
|
|
ZIMMERMANN 110221000
|
|
ZIMMERMANN 110221050
|
|
ALFA ROMEO 0000060816897
|
|
ALFA ROMEO 0060621051
|
|
ALFA ROMEO 60576811
|
|
ALFA ROMEO 60621051
|
|
ALFA ROMEO 71738909
|
| Alfa Romeo 164 (164) | 201 коня | бензин |
| Alfa Romeo 164 (164) | 163 коня | бензин |
| Alfa Romeo 164 (164) | 125 коня | дизел |
| Alfa Romeo 164 (164) | 180 коня | бензин |
| Alfa Romeo 164 (164) | 211 коня | бензин |
| Alfa Romeo 164 (164) | 233 коня | бензин |
| Alfa Romeo 164 (164) | 231 коня | бензин |
| Fiat CROMA (154) | 100 коня | бензин |
| Lancia LYBRA (839AX) | 170 коня | бензин |
