спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF1920 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 302 mm |
| дебелина на спирачния диск | 12,5 mm |
| минимална дебелина | 11,5 mm |
| центриращ диаметър | 100 mm |
| височина | 48 mm |
| брой на дупките | 6 |
| мярка на резбата | 15 |
| кръг на дупките | 139,7 mm |
| цвят | черен |
| повърхност | боядисан |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 15989
|
|
ABEX W0573
|
|
ACDelco AC2368D
|
|
APEC braking DSK967
|
|
ATE 24011301051
|
|
ATE 413105
|
|
BENDIX 345006
|
|
BENDIX 561435B
|
|
BENDIX 561443B
|
|
BENDIX 561444B
|
|
BENDIX 561444BC
|
|
BLUE PRINT ADT34329
70.81 €
-20%
56.65 €
|
|
BORG & BECK BBD5035
|
|
BORG & BECK BBD5036
|
|
BOSCH 0986478304
|
|
BOSCH 0986AB6033
|
|
BOSCH 986478304
|
|
BOSCH F026A00812
|
|
BRADI 1522914
|
|
Brake ENGINEERING DI952790
|
|
BREMBO 08450420
|
|
CAR 142932
|
|
CAR HPD932
|
|
DELPHI BG2325
38.06 €
-20%
30.45 €
|
|
DELPHI BG2591
81.3 €
-20%
65.04 €
|
|
DELPHI BG325
|
|
DELPHI BS3564
|
|
FAG BS3564
|
|
FERODO DDF444
93.64 €
-20%
74.91 €
|
|
FERODO DDF4441
|
|
FIRST LINE FBD559
|
|
FTE BS3564
|
|
GIRLING 6019203
|
|
HELLA 8DD355103351
|
|
HELLA 8DD355104051
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3302049
|
|
JAPANPARTS DI249
|
|
JAPANPARTS DI257
|
|
JURID 561435J
|
|
JURID 561443J
|
|
JURID 561444J
|
|
JURID 561444JC
|
|
LEMFÖRDER 1908701
|
|
LPR T2381P
|
|
MEYLE 30155210008PD
|
|
MINTEX MDC880
|
|
MINTEX MDC881
|
|
NATIONAL NBD343
|
|
NIPPARTS J3302049
36.68 €
-20%
29.35 €
|
|
NK 204524
|
|
NK 314524
|
|
OBTEC A/S 333343
|
|
PAGID 53608
|
|
PAGID 53627
|
|
PEX 140551
|
|
QH Benelux 55677
|
|
QUINTON HAZELL BDC3563
|
|
QUINTON HAZELL BDC3564
|
|
QUINTON HAZELL BSF3563
|
|
QUINTON HAZELL BSF3564
|
|
REMSA 640810
|
|
REMSA 650500
|
|
ROULUNDS RUBBER D2368
|
|
TEXTAR 92063400
|
|
TEXTAR 98200063401
|
|
TRISCAN 812013101
|
|
TRUSTING DF067
46.12 €
-0%
46.12 €
|
|
VALEO 186507
|
|
TOYOTA 4351235070
|
|
TOYOTA 4351260060
|
| Toyota LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) | 105 коня | бензин |
| Toyota LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) | 110 коня | бензин |
| Toyota LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) | 72 коня | дизел |
| Toyota LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) | 86 коня | дизел |
| Toyota LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) | 90 коня | дизел |
| Toyota LAND CRUISER Hardtop (_J7_) | 90 коня | дизел |
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 88 коня | бензин |
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 94 коня | бензин |
| Toyota LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) | 114 коня | бензин |
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 75 коня | дизел |
