спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF2597 |
| повърхност | боядисан |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 280 mm |
| дебелина на спирачния диск | 12,9 mm |
| минимална дебелина | 11 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| височина | 56,3 mm |
| брой на дупките | 4 |
| мярка на резбата | 15,6 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| преработка | високовъглеродна |
| цвят | черен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16201
50.23 €
-20%
40.18 €
|
|
ABEX W0620
|
|
APEC braking DSK630
|
|
ATE 24011301791
|
|
ATE 413179
|
|
BENDIX 561688B
|
|
BENDIX 561688BC
|
|
BORG & BECK BBD4971
|
|
BOSCH 0986478131
|
|
BOSCH 986478131
|
|
BRADI 1011914
|
|
Brake ENGINEERING DI955265
|
|
BREMBO 08570910
|
|
BREMBO 08570975
|
|
CAR 142736
|
|
CAR HPD736
|
|
DELPHI BG2407
51.68 €
-20%
41.34 €
|
|
DELPHI BG2783
74.65 €
-20%
59.72 €
|
|
DELPHI BG407
|
|
DELPHI BG783
|
|
DELPHI BS3934
|
|
FAG BS3934
|
|
FEBI BILSTEIN 08553
40.26 €
-20%
32.21 €
|
|
FEBI BILSTEIN 11203
|
|
FERODO DDF518
89.99 €
-20%
71.99 €
|
|
FERODO DDF5181
|
|
FERODO DDF518C
42.24 €
-20%
33.79 €
|
|
FERODO DDF518C1
|
|
FIRST LINE FBD463
|
|
FTE BS3934
|
|
FTE BS3934H
|
|
GIRLING 6025973
|
|
HELLA 8DD355103071
|
|
JURID 561688J
68.34 €
-20%
54.67 €
|
|
JURID 561688JC
69.96 €
-20%
55.97 €
|
|
LEMFÖRDER 1371703
|
|
MAGNETI MARELLI 353610119140
|
|
MAGNETI MARELLI 431602040430
36.68 €
-20%
29.35 €
|
|
METELLI 230329
|
|
METZGER 14431
|
|
MEYLE 1155211024
|
|
MINTEX MDC812
|
|
NK 204741
34.45 €
-20%
27.56 €
|
|
NK 314741
|
|
OBTEC A/S 424230
|
|
OBTEC A/S 815424230
|
|
PAGID 53922
|
|
PEX 140036
|
|
QH Benelux 57504
|
|
QUINTON HAZELL BDC3934
|
|
QUINTON HAZELL BSF3934
|
|
REMSA 628700
|
|
ROADHOUSE 628700
|
|
SEBRO 2383
|
|
SWAG 32908553
|
|
TEXTAR 92060400
39.99 €
-20%
31.99 €
|
|
TEXTAR 98200060401
|
|
TRISCAN 812029117
|
|
TRUSTING DF136
|
|
VALEO 186269
|
|
ZIMMERMANN 100122100
|
|
ZIMMERMANN 100122150
|
|
AUDI 8A0615301
|
|
AUDI 8A0615301D
|
|
AUDI 8AO615301
|
|
AUDI 8AO615301D
|
| Audi 80 (8C, B4) | 75 коня | дизел |
| Audi 80 (8C, B4) | 90 коня | дизел |
| Audi 80 (8C, B4) | 71 коня | бензин |
| Audi 80 (8C, B4) | 90 коня | бензин |
| Audi 80 Avant (8C, B4) | 90 коня | бензин |
| Audi 80 Avant (8C, B4) | 90 коня | дизел |
| Audi COUPE (89, 8B) | 112 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 136 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 137 коня | бензин |
| Audi 80 Avant (8C, B4) | 75 коня | дизел |
| Audi COUPE (89, 8B) | 112 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 113 коня | бензин |
