спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF2598 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 256 mm |
| дебелина на спирачния диск | 13 mm |
| минимална дебелина | 11 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| височина | 56 mm |
| брой на дупките | 4 |
| мярка на резбата | 15,5 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| цвят | черен |
| повърхност | боядисан |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16100
36.97 €
-20%
29.58 €
|
|
ABEX W0532
|
|
ACDelco AC2133D
|
|
APEC braking DSK528
|
|
ATE 24011301661
|
|
ATE 24111301661
|
|
ATE 413166
|
|
BENDIX 561690B
|
|
BENDIX 561690BC
|
|
BORG & BECK BBD4950
|
|
BOSCH 0986478130
|
|
BOSCH 986478130
|
|
BRADI 1011814
|
|
Brake ENGINEERING DI955152
|
|
BREMBO 08571410
|
|
CAR 142735
|
|
CAR HPD735
|
|
DELPHI BG2752
70.56 €
-20%
56.45 €
|
|
DELPHI BG752
|
|
DELPHI BS3907
|
|
FAG BS3907
|
|
FEBI BILSTEIN 10915
41.06 €
-20%
32.85 €
|
|
FERODO DDF318
82.83 €
-20%
66.26 €
|
|
FERODO DDF3181
|
|
FERODO DDF318C
|
|
FERODO DDF318C1
|
|
FIRST LINE FBD436
|
|
FTE BS3907
|
|
GIRLING 6025983
|
|
GRAF DF29233L
|
|
HELLA 8DD355102841
|
|
JURID 561690J
61.89 €
-20%
49.51 €
|
|
JURID 561690JC
64.23 €
-20%
51.38 €
|
|
LEMFÖRDER 1458702
|
|
LPR A1201P
25.84 €
-20%
20.67 €
|
|
MAGNETI MARELLI 353610118140
|
|
MAGNETI MARELLI 431602040470
|
|
MAPCO 15862
|
|
METELLI 230233
|
|
METZGER 14432
|
|
MEYLE 1155211087
|
|
MGA D1033
|
|
MINTEX MDC756
|
|
NATIONAL NBD387
|
|
NK 204737
37.95 €
-20%
30.36 €
|
|
NK 314737
|
|
OBTEC A/S 424220
|
|
PAGID 53923
|
|
PEX 140035
|
|
PILENGA 5862
33.79 €
-20%
27.03 €
|
|
QH Benelux 57444
|
|
QUINTON HAZELL BDC3907
|
|
QUINTON HAZELL BSF3907
|
|
REMSA 617300
|
|
ROADHOUSE 617300
|
|
ROULUNDS RUBBER D2133
|
|
SEBRO 2352
|
|
SWAG 30910915
|
|
TEXTAR 92057800
44.3 €
-20%
35.44 €
|
|
TEXTAR 98200057801
|
|
TRISCAN 812029110
|
|
TRUSTING DF630
31.78 €
-0%
31.78 €
|
|
VALEO 186268
|
|
ZIMMERMANN 100121800
|
|
ZIMMERMANN 100121850
|
|
AUDI 895615301
|
| Audi 80 (8C, B4) | 75 коня | дизел |
| Audi 80 (8C, B4) | 90 коня | дизел |
| Audi 80 (8C, B4) | 71 коня | бензин |
| Audi 80 (8C, B4) | 90 коня | бензин |
| Audi 80 Avant (8C, B4) | 90 коня | дизел |
| Audi 80 Avant (8C, B4) | 75 коня | дизел |
