спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF2611 |
| повърхност | боядисан |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 234 mm |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| минимална дебелина | 10 mm |
| центриращ диаметър | 59 mm |
| височина | 45,2 mm |
| брой на дупките | 4 |
| мярка на резбата | 12,6 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| цвят | черен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16211
34.18 €
-20%
27.35 €
|
|
ABEX W0618
|
|
ACDelco AC2293D
|
|
AP X14407
|
|
APEC braking DSK163
|
|
ATE 24011201371
|
|
ATE 412137
|
|
BENDIX 561663B
|
|
BENDIX 561663BC
|
|
BLUE PRINT ADN14362
22.36 €
-20%
17.89 €
|
|
BORG & BECK BBD5013
|
|
BOSCH 0986478288
|
|
BOSCH 0986479852
|
|
BOSCH 986478288
|
|
BRADI 1326714
|
|
Brake ENGINEERING DI955220
|
|
BREMBO 08569110
|
|
BREMBO 08569175
|
|
CAR 142893
|
|
CAR HPD893
|
|
DBA DBA920
|
|
DELPHI BG2682
34.15 €
-20%
27.32 €
|
|
DELPHI BG2683
27.83 €
-20%
22.26 €
|
|
DELPHI BG683
|
|
DELPHI BS3820
|
|
FAG BS3820
|
|
FEBI BILSTEIN 10630
33.79 €
-20%
27.03 €
|
|
FERODO DDF442
69.02 €
-20%
55.22 €
|
|
FERODO DDF4421
|
|
FERODO DDF442C1
|
|
FIRST LINE FBD530
|
|
FTE BS3820
|
|
GIRLING 6026113
|
|
HELLA 8DD355103341
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3301064
30.93 €
-20%
24.74 €
|
|
JAPANPARTS DI198
|
|
JURID 561663J
|
|
JURID 561663JC
|
|
LEMFÖRDER 1904301
|
|
LEMFÖRDER 1904302
|
|
LPR N2661P
23.19 €
-20%
18.55 €
|
|
MAGNETI MARELLI 353613267140
|
|
MAGNETI MARELLI 431602041880
|
|
MAPCO 15515
|
|
METELLI 230348
|
|
METZGER 604700
|
|
MEYLE 36155210001
|
|
MGA D1148
|
|
MINTEX MDC740
|
|
MINTEX MDK0105
|
|
NATIONAL NBD339
|
|
NIPPARTS J3301064
28.49 €
-20%
22.79 €
|
|
NK 202237
|
|
NK 312237
|
|
OBTEC A/S 151524
|
|
PAGID 52315
|
|
PEX 140403
|
|
QH Benelux 57440
|
|
QUINTON HAZELL BDC3820
|
|
QUINTON HAZELL BSF3820
|
|
REMSA 604700
|
|
ROADHOUSE 604700
|
|
ROULUNDS RUBBER D2293
|
|
SEBRO 3960
|
|
SWAG 82910630
|
|
TEXTAR 92063300
|
|
TEXTAR 98200063301
|
|
TRISCAN 812014117
|
|
TRUSTING DF138
23.79 €
--0%
23.79 €
|
|
VALEO 186300
|
|
WOKING P604700
|
|
ZIMMERMANN 2002509
|
|
ZIMMERMANN 200250900
|
|
ZIMMERMANN 200250950
|
|
NISSAN 402065F001
|
|
NISSAN 402065F003
|
| Nissan MICRA II (K11) | 54 коня | бензин |
| Nissan MICRA II (K11) | 75 коня | бензин |
| Nissan MICRA II (K11) | 57 коня | дизел |
| Nissan MICRA II (K11) | 60 коня | бензин |
| Nissan MICRA II (K11) | 82 коня | бензин |
