спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF2653 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 258 mm |
| дебелина на спирачния диск | 9 mm |
| минимална дебелина | 7,3 mm |
| центриращ диаметър | 67 mm |
| височина | 55,5 mm |
| брой на дупките | 5 |
| мярка на резбата | 13,3 |
| кръг на дупките | 112 mm |
| цвят | черен |
| повърхност | боядисан |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LIFAN F3501110
|
|
MERCEDES-BENZ 2024230012
|
|
MERCEDES-BENZ A2024230012
|
|
A.B.S. 16180
33.62 €
-20%
26.89 €
|
|
ABEX W0574
|
|
ACDelco AC2153D
|
|
AP 14465E
|
|
APEC braking DSK626
|
|
ATE 24010901201
|
|
ATE 24110901201
|
|
ATE 409120
|
|
BENDIX 561698B
|
|
BOSCH 0986478255
|
|
BOSCH 986478255
|
|
BRADI 1280755
|
|
BREMBO 08473820
|
|
BREMBO 08473821
|
|
BREMBO 08473824
|
|
DELPHI BG2761
54.71 €
-20%
43.77 €
|
|
DELPHI BG761
|
|
DELPHI BS3840
|
|
FAG BS3840
|
|
FEBI BILSTEIN 08138
27.38 €
-20%
21.9 €
|
|
FERODO DDF539
63.91 €
-20%
51.13 €
|
|
FERODO DDF539C
33.17 €
-20%
26.54 €
|
|
FIRST LINE FBD506
|
|
FTE BS3840
|
|
FTE BS3840B
|
|
GIRLING 6026534
|
|
GRAF DF29315L
|
|
JURID 561698J
54.91 €
-20%
43.93 €
|
|
JURID 561698JC
|
|
LEMFÖRDER 1107401
|
|
LEMFÖRDER 1107403
|
|
LPR M2401P
22.53 €
-20%
18.02 €
|
|
MAGNETI MARELLI 353612807550
|
|
MAPCO 15754
|
|
METELLI 230315
|
|
METELLI 230315C
|
|
METZGER 14465E
|
|
METZGER 619300
|
|
MEYLE 0155232011
|
|
MEYLE 0155232011PD
|
|
MGA D1115
|
|
MINTEX MDC769
|
|
NATIONAL NBD526
|
|
NK 203318
|
|
OBTEC A/S 232310
|
|
OBTEC A/S 815232310
|
|
PAGID 52106
|
|
PAGID 52106PRO
|
|
PEX 140306
|
|
PEX 140306N
|
|
PILENGA 5195
|
|
QH Benelux 57521
|
|
QUINTON HAZELL 619300
|
|
QUINTON HAZELL BDC3840
|
|
QUINTON HAZELL BSF3840
|
|
REMSA 619300
|
|
ROADHOUSE 619300
|
|
ROULUNDS RUBBER D2153
|
|
SEBRO 5070
|
|
TEXTAR 92059500
32.47 €
-20%
25.97 €
|
|
TEXTAR 92059503
34.15 €
-20%
27.32 €
|
|
TEXTAR 92059505
|
|
TEXTAR 98200059501
|
|
TRUSTING DF132
20 €
-0%
20 €
|
|
VALEO 186281
|
|
ZIMMERMANN 4001427
|
|
ZIMMERMANN 400142700
|
|
ZIMMERMANN 400142720
|
|
ZIMMERMANN 400142750
|
| Mercedes C-CLASS (W202) | 75 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 95 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 113 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 150 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 193 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 136 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 121 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 150 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 88 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS комби (S202) | 150 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 125 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 102 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 75 коня | дизел |
