спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF2681 |
| повърхност | боядисан |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 284 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| центриращ диаметър | 70 mm |
| височина | 41 mm |
| брой на дупките | 7 |
| мярка на резбата | 14,25 |
| кръг на дупките | 110 mm |
| цвят | черен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAUXHALL 90374545
|
|
VAUXHALL 90442513
|
|
A.B.S. 16213
60.69 €
-20%
48.55 €
|
|
ABEX W0750
|
|
ACDelco AC2642D
|
|
APEC braking DSK578
|
|
ATE 24012401331
|
|
ATE 24032401331
|
|
ATE 24112401331
|
|
BENDIX 561694B
|
|
BENDIX 561694BC
|
|
BORG & BECK BBD5058
|
|
BOSCH 0986478717
|
|
BRADI 1342224
|
|
Brake ENGINEERING DI955213
|
|
BREMBO 09580710
|
|
CAR 142513
|
|
CAR HPD513
|
|
DBA DBA038
|
|
DELPHI BG2750
48.6 €
-20%
38.88 €
|
|
DELPHI BG750
|
|
DELPHI BS4347
|
|
FAG BS4347
|
|
FEBI BILSTEIN 10745
49.7 €
-20%
39.76 €
|
|
FERODO DDF491
135.53 €
-20%
108.42 €
|
|
FERODO DDF4911
|
|
FERODO DRF491
|
|
FIRST LINE FBD598
|
|
FTE BS4347
|
|
FTE BS4397
|
|
GIRLING 6026811
|
|
HELLA 8DD355103631
|
|
JURID 561694J
|
|
JURID 561694JC
|
|
LEMFÖRDER 1610602
|
|
LPR O1261V
41.84 €
-20%
33.47 €
|
|
MAGNETI MARELLI 353613422240
|
|
MAPCO 15840
|
|
METELLI 230442
|
|
METZGER 24497
|
|
MEYLE 8155215021
|
|
MEYLE 8155215021PD
|
|
MGA D1242
|
|
MINTEX MDC797
|
|
NATIONAL NBD499
|
|
NK 209937
|
|
NK 319937
|
|
OBTEC A/S 252509V
|
|
OBTEC A/S 815252509
|
|
PAGID 52424
|
|
PEX 140435
|
|
PILENGA V205
|
|
QH Benelux 57506
|
|
QH Benelux 57606
|
|
QUINTON HAZELL BDC4397
|
|
QUINTON HAZELL BSF4397
|
|
REMSA 631910
|
|
ROULUNDS RUBBER D2642
|
|
SEBRO 5166
|
|
SWAG 40910745
|
|
TEXTAR 92066200
|
|
TEXTAR 98200066201
|
|
TRISCAN 812024116
|
|
TRUSTING DF496
40.8 €
-0%
40.8 €
|
|
VALEO 186496
|
|
WOKING P631910
|
|
ZIMMERMANN 4301468
|
|
ZIMMERMANN 430146800
|
|
ZIMMERMANN 430146850
|
|
ZIMMERMANN 430146852
|
|
OPEL 569047
|
|
OPEL 90374545
|
|
OPEL 90442513
|
|
SAAB 4241428
|
| Opel VECTRA A (86_, 87_) | 204 коня | бензин |
| Opel VECTRA A хетчбек (88_, 89_) | 170 коня | бензин |
| Opel VECTRA A (86_, 87_) | 170 коня | бензин |
| Opel CALIBRA A (85_) | 204 коня | бензин |
| Opel CALIBRA A (85_) | 170 коня | бензин |
| Saab 900 II купе | 133 коня | бензин |
| Saab 900 II | 150 коня | бензин |
| Saab 900 II | 170 коня | бензин |
| Saab 900 II | 185 коня | бензин |
| Saab 900 II | 131 коня | бензин |
| Saab 900 II кабриолет | 150 коня | бензин |
| Saab 900 II кабриолет | 170 коня | бензин |
| Saab 900 II кабриолет | 185 коня | бензин |
| Saab 900 II кабриолет | 131 коня | бензин |
| Saab 900 II купе | 131 коня | бензин |
| Saab 900 II купе | 185 коня | бензин |
| Saab 900 II купе | 150 коня | бензин |
| Saab 900 II купе | 170 коня | бензин |
