спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF2719 |
| цвят | черен |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 235 mm |
| дебелина на спирачния диск | 18 mm |
| минимална дебелина | 16 mm |
| центриращ диаметър | 55 mm |
| височина | 45 mm |
| брой на дупките | 4 |
| мярка на резбата | 13 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| повърхност | боядисан |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
SAO NA013325X
|
|
A.B.S. 15946
35.08 €
-20%
28.06 €
|
|
ABEX W0789
|
|
ACDelco AC2206D
|
|
AP 24542E
|
|
APEC braking DSK109
|
|
ATE 24011801131
|
|
BENDIX 561871B
|
|
BENDIX 561871BC
|
|
BLUE PRINT ADM54338
24.52 €
-20%
19.61 €
|
|
BORG & BECK BBD4051
|
|
BOSCH 0986478241
|
|
BOSCH 0986479845
|
|
BOSCH 0986AB5161
|
|
BOSCH 0986AB9657
|
|
BOSCH 986478241
|
|
BOSCH F026A00905
|
|
BRADI 1264524
|
|
Brake ENGINEERING DI955282
|
|
BREMBO 09586910
|
|
BREMBO 09586914
|
|
CAR 142868
|
|
CAR HPD868
|
|
DBA DBA530
|
|
DELPHI BG2802
63.48 €
-20%
50.78 €
|
|
DELPHI BG802
|
|
DELPHI BS3960
|
|
FAG BS3960
|
|
FEBI BILSTEIN 10624
26.62 €
-20%
21.29 €
|
|
FERODO DDF497
85.9 €
-20%
68.72 €
|
|
FERODO DDF4971
|
|
FERODO DRF497
|
|
FIRST LINE FBD069
|
|
FTE BS3960
|
|
GIRLING 6027191
|
|
HELLA 8DD355103171
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3303042
33.13 €
-20%
26.5 €
|
|
JAPANPARTS DI342
|
|
JURID 561871J
|
|
JURID 561871JC
|
|
LEMFÖRDER 1930001
|
|
LPR M5711V
22.53 €
-20%
18.02 €
|
|
MAGNETI MARELLI 353612645240
|
|
MAPCO 15531
29.68 €
-0%
29.68 €
|
|
METELLI 230276
|
|
METZGER 24542E
|
|
METZGER 638610
|
|
MEYLE 35155210001
|
|
MEYLE 35155210001PD
|
|
MGA D1076
|
|
MINTEX MDC655
|
|
NATIONAL NBD522
|
|
NIPPARTS J3303042
22.53 €
-20%
18.02 €
|
|
NK 203223
|
|
NK 313223
|
|
OBTEC A/S 220001V
|
|
PAGID 52018
|
|
PEX 140281
|
|
PILENGA V510
|
|
QH Benelux 57312
|
|
QUINTON HAZELL 638610
|
|
QUINTON HAZELL BDC3960
|
|
QUINTON HAZELL BSF3960
|
|
REMSA 638610
|
|
ROADHOUSE 638610
|
|
ROULUNDS RUBBER D2206
|
|
SWAG 83910624
|
|
TEXTAR 92061500
36.68 €
-20%
29.35 €
|
|
TEXTAR 98200061501
|
|
TRISCAN 812050110
|
|
TRUSTING DF297
24.02 €
-0%
24.02 €
|
|
VALEO 186449
|
|
WOKING P638610
|
|
ZIMMERMANN 370306600
|
|
ZIMMERMANN 370306650
|
|
ZIMMERMANN 370306652
|
|
MAZDA NA013325A
|
|
MAZDA NA013325X
|
|
MAZDA NA013325XA
|
|
MAZDA NA013325XB
|
|
MAZDA NA013325XC
|
|
MAZDA NA013325XD
|
|
MAZDA NAO13325XA
|
|
MAZDA SA013325X
|
| Mazda 323 S IV (BG) | 67 коня | бензин |
| Mazda 323 S IV (BG) | 73 коня | бензин |
| Mazda 323 S IV (BG) | 84 коня | бензин |
| Mazda 323 S IV (BG) | 88 коня | бензин |
| Mazda 323 C IV (BG) | 67 коня | бензин |
| Mazda 323 C IV (BG) | 84 коня | бензин |
| Mazda 323 C IV (BG) | 88 коня | бензин |
| Mazda 323 F IV (BG) | 84 коня | бензин |
| Mazda 323 F IV (BG) | 88 коня | бензин |
| Mazda MX-5 I (NA) | 115 коня | бензин |
| Mazda 121 II (DB) | 53 коня | бензин |
| Mazda 121 II (DB) | 72 коня | бензин |
| Mazda 323 S V (BA) | 73 коня | бензин |
| Mazda 323 C V (BA) | 73 коня | бензин |
| Mazda MX-5 I (NA) | 90 коня | бензин |
| Mazda 323 C IV (BG) | 56 коня | дизел |
| Mazda 323 S IV (BG) | 56 коня | дизел |
| Mazda 323 P V (BA) | 73 коня | бензин |
| Mazda 323 C IV (BG) | 73 коня | бензин |
