спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF4405 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| диаметър | 270 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
| брой на дупките | 4 |
| височина | 46,5 mm |
| центриращ диаметър | 55 mm |
| мярка на резбата | 13,2 |
| минимална дебелина | 20 mm |
| преработка | високовъглеродна |
| цвят | черен |
| повърхност | боядисан |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17098
54.41 €
-20%
43.53 €
|
|
ATE 24012202351
|
|
BENDIX 562834BC
|
|
BLUE PRINT ADM54386
40.6 €
-20%
32.48 €
|
|
BORG & BECK BBD4649
|
|
BOSCH 0986479472
|
|
Brake ENGINEERING DI956353
|
|
CAR 1421210
|
|
DBA DBA545
|
|
DELPHI BG3966
57.6 €
-20%
46.08 €
|
|
FERODO DDF1839
109.69 €
-20%
87.75 €
|
|
FERODO DDF18391
|
|
FIRST LINE FBD1733
|
|
FTE BS5378
|
|
GIRLING 6044051
|
|
HELLA 8DD355115351
|
|
HELLA 8DD355115361
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3303015
59.68 €
-20%
47.74 €
|
|
JAPANPARTS DI315
|
|
LPR M5012V
|
|
METELLI 230962
|
|
NATIONAL NBD1431
|
|
PAGID 54759
|
|
PAGID 54759PRO
|
|
PILENGA V525
|
|
QUINTON HAZELL BDC5378
|
|
QUINTON HAZELL BSF5378
|
|
REMSA 6138010
|
|
TEXTAR 92175900
|
|
TEXTAR 92175903
|
|
TRISCAN 812050154
|
|
ZIMMERMANN 370308000
|
|
ZIMMERMANN 370308020
|
|
ZIMMERMANN 370308052
|
|
MAZDA N06Y3325X
|
|
MAZDA N0YY3325X
|
| Mazda MX-5 II (NB) | 110 коня | бензин |
| Mazda MX-5 II (NB) | 140 коня | бензин |
| Mazda MX-5 II (NB) | 146 коня | бензин |
| Mazda MX-5 II (NB) | 139 коня | бензин |
