спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF4406 |
| центриращ диаметър | 55 mm |
| височина | 34,7 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| мярка на резбата | 13,2 |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| диаметър | 276 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
| брой на дупките | 4 |
| цвят | черен |
| повърхност | боядисан |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17097
53.02 €
-20%
42.41 €
|
|
ATE 24011003071
|
|
BENDIX 562561BC
|
|
BLUE PRINT ADM54374
31.42 €
-20%
25.14 €
|
|
BORG & BECK BBD4650
|
|
BOSCH 0986479473
|
|
Brake ENGINEERING DI956354
|
|
CAR 1421269
|
|
DBA DBA546
|
|
DELPHI BG3967
45.83 €
-20%
36.66 €
|
|
FTE BS5389
|
|
GIRLING 6044064
|
|
HELLA 8DD355116071
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3313016
39.2 €
-20%
31.36 €
|
|
JAPANPARTS DP325
|
|
JURID 562561JC
|
|
LPR M5011P
|
|
METELLI 231358C
|
|
PAGID 54883PRO
|
|
QUINTON HAZELL BDC5389
|
|
QUINTON HAZELL BSF5389
|
|
REMSA 6137900
|
|
TEXTAR 92188303
|
|
TRISCAN 812050155
|
|
ZIMMERMANN 370308620
|
|
MAZDA N06Y26251
|
|
MAZDA N06Y26251A
|
|
MAZDA N06Y26251B
|
|
MAZDA N0YY26251
|
|
MAZDA N0YY26251A
|
|
MAZDA N0YY26251B
|
| Mazda MX-5 II (NB) | 110 коня | бензин |
| Mazda MX-5 II (NB) | 140 коня | бензин |
| Mazda MX-5 II (NB) | 146 коня | бензин |
| Mazda MX-5 II (NB) | 139 коня | бензин |
