спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF4419 |
| повърхност | боядисан |
| мярка на резбата | 13,8 |
| минимална дебелина | 9 mm |
| височина | 41 mm |
| центриращ диаметър | 72 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 11 mm |
| диаметър | 265 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| брой на дупките | 5 |
| цвят | черен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MAZDA (CHANGAN) BFF426251
|
|
APEC braking DSK2196
|
|
ATE 24011101641
|
|
BENDIX 562560BC
|
|
BLUE PRINT ADM543115
25.18 €
-20%
20.14 €
|
|
BLUE PRINT ADM54383
44.91 €
-20%
35.93 €
|
|
BORG & BECK BBD4448
|
|
BOSCH 0986479178
|
|
BOSCH 0986479C77
|
|
BOSCH 0986479S50
|
|
BOSCH F026A01146
|
|
Brake ENGINEERING DI956495
|
|
BREMBO 08A02910
|
|
CAR 1421120
|
|
CAR HPD1120
|
|
CIFAM 800738
|
|
DBA DBA2955
|
|
DELPHI BG4025
29.15 €
-20%
23.32 €
|
|
FEBI BILSTEIN 24619
29.53 €
-20%
23.62 €
|
|
FERODO DDF1420
71.82 €
-20%
57.45 €
|
|
FERODO DDF14201
|
|
fri.tech. DF947
|
|
FTE BS5491
|
|
GIRLING 6044194
|
|
GRAF DF29738
|
|
HELLA 8DD355110901
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3313031
43.5 €
-20%
34.8 €
|
|
JURID 562560JC
|
|
KAGER 371005
|
|
LPR M5004P
33.13 €
-20%
26.5 €
|
|
METELLI 230738
|
|
METZGER 690600
|
|
MEYLE 35155230025
|
|
MEYLE 35155230025PD
|
|
MGA D1629
|
|
MINTEX MDC1908
|
|
NIPPARTS J3313031
28.13 €
-20%
22.5 €
|
|
NK 203250
|
|
NK 313250
|
|
PAGID 54305
|
|
PEX 140883
|
|
PILENGA 5519
|
|
QH Benelux 58204
|
|
QUINTON HAZELL BDC5491
|
|
QUINTON HAZELL BSF5491
|
|
REMSA 690600
|
|
RUVILLE BRR580610
|
|
SWAG 50924619
|
|
TEXTAR 92130500
41.87 €
-20%
33.5 €
|
|
TEXTAR 98200130501
|
|
TRISCAN 812050139
|
|
TRUSTING DF947
|
|
VALEO 197021
|
|
VALEO 197269
|
|
VALEO 297021
|
|
VALEO 297269
|
|
ZIMMERMANN 370307800
|
|
ZIMMERMANN 370307820
|
|
MAZDA BP4Y26251A
|
|
MAZDA BP4Y26251B
|
|
MAZDA BP4Y26251C
|
|
MAZDA BP4Y26251D
|
|
MAZDA C24Y26251B
|
|
MAZDA C24Y26251C
|
|
MAZDA C24Y26251C9A
|
| Mazda 3 седан (BL) | 116 коня | дизел |
| Mazda 3 (BL) | 116 коня | дизел |
| Mazda 3 (BK) | 80 коня | бензин |
| Mazda 3 (BK) | 105 коня | бензин |
| Mazda 3 (BK) | 150 коня | бензин |
| Mazda 3 седан (BK) | 105 коня | бензин |
| Mazda 3 седан (BK) | 109 коня | дизел |
| Mazda 3 (BK) | 109 коня | дизел |
| Mazda 3 (BK) | 84 коня | бензин |
| Mazda 3 (BL) | 105 коня | бензин |
| Mazda 3 (BL) | 150 коня | бензин |
| Mazda 3 (BL) | 109 коня | дизел |
| Mazda 3 (BL) | 150 коня | дизел |
| Mazda 3 (BL) | 185 коня | дизел |
| Mazda 3 седан (BL) | 105 коня | бензин |
| Mazda 3 седан (BL) | 150 коня | бензин |
| Mazda 3 седан (BL) | 151 коня | бензин |
| Mazda 3 седан (BL) | 150 коня | дизел |
| Mazda 3 седан (BL) | 185 коня | дизел |
| Mazda 3 седан (BL) | 109 коня | дизел |
| Mazda 3 (BK) | 90 коня | дизел |
